Yazı Detayı
18 Haziran 2017 - Pazar 23:40
 
AGD iftarı
Mecnun SANCAK
 
 

Bugün itibariyle Allah’ın izniyle 24. Oruçlarımızı tutuyoruz. Allah hepimizin tuttuğunu oruçları kabul eylesin.

Mükemmel bir ay geçiriyoruz. Huşu içinde, rahmet yağışları altında idrak ettiğimiz Ramazan ayını bizler 11 ay beklemiştik. Şimdi son günlerini geçiriyor olmanın hüznü ve gelecek yılın beklentileri içinde zaman geçip gidiyor.

Cumartesi günü Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği’de geleneksel olarak düzenlediği iftar programlarına bir yenisini daha ekledi.

Dernek Başkanımız Sayın Mehmet Abdioğulları’nın iftar programlarını gelenekselleştirmek adına yaptığı çalışmalar artık meyvesini vermeye başladı.

Geçtiğimiz yıl hem gazeteciler hem de aileleri bir araya gelerek unutulmaz bir gün yaşamıştık.

Hafta sonu yine tüm meslektaşlarımız ve aileleri unutulmaz bir günü yaşadılar.

Öğretmenevi Müdürümüz Sayın Lokman Özkul ve personeline ne kadar teşekkür etsek azdır. Hem yemekleri mükemmeldi hem de personel mükemmel hizmet sunuyordu.

Yine gecemize katılarak bizleri onurlandıran Belediye Başkanımız Sayın Burhanettin Çoban’a teşekkür ediyoruz. Afyonkarahisar basınına her zaman büyük destek veren Başkanımız yine bizimle olarak katkısını sundu. Sayın Başkan inşallah 24 Temmuz Basın Bayramı’nda da gazetecilerle piknikte bir arada olmak istediğini kaydetti.

Yine müzik ekibimiz muhteşemdi. Sabah Gazetesi Bölge Temsilcisi Hakan Dilek, Muhittin Çekdemir, Muhsin Çekdemir, Ahmet Taşpınar’dan oluşan ekip mükemmel bir orkestraya dönüştüler.

Yine bir sürprizi daha yaşadık. BARO’muzun kıymetli avukatlarından Nilgün Seçen hanım ve kızı Büşra hanım’da farklı bir organizasyon için Öğretmenevi’nde bulunuyordu. Bizleri görünce programımıza eşlik ettiler ve bizlere güzel bir gün geçirmemize katkıda bulundular.

Yine bizim için ölümsüz olan geceyi fotoğraflarıyla süsleyen Soner Gürsan abimiz, Ömer Mazi abimiz ve Recep Dikici abimize teşekkür ediyoruz.

Herkes elinden geldiğince katkı sunmaya çalıştı. Gazeteciler ve aileleri unutulmaz bir gün yaşadı.

Her zaman söylediğimiz gibi Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma derneği bir dernekten çok aile olmayı başarmıştır.

Zaten AGD’yi çekici kılan, büyük kılan şey de budur. Biz Derneğimizde kendimizi evimizde gibi hissediyoruz. Bu gecenin unutulmaz olmasına vesile olan dernek başkanımız Sayın Mehmet Abdioğulları başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. 

 
Etiketler: AGD, iftarı,
Yorumlar
2.Lig Kırmızı Grup
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Özlü Sözler
Kırk küpü yerden göğe dizseler, ortadan birini çekeler, var sen seyreyle gümbürtüyü…


Yunus Emre
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Arşiv
Alexa
Haber Yazılımı