Künyemiz

Yayıncı Kuruluş / Publisher Company : 

KAYA MEDYA RADYO TV ORGANİZASYON VE ÇAGRI MERKEZİ HİZMETLERİ 

Kanlıca Mahallesi, 03200, Zübeyde Hanım Cd., 03040 Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar

WEB :  www.kayamedya.com.tr 

İmtiyaz Sahibi / Grantee : Afyon Kent Haber adına  Mustafa ŞENGÜL  - Genel yayın Yönetmeni -  afyonkenthaber@gmail.com

Spor Servisi Müdürü / Sports service maneger : Rıdvan GÜDER

Editörler / Editors : Yaşar SERT - yasartaxi11@hotmail.de 

 Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor :  Murat YÜCA  - 03habersitesi@gmail.com

Reklam / Advertise :  Afyon Kent Haber   afyonkenthaber@gmail.com

Yer Sağlayıcı / Hosting :  Radore Veri Merkezi

  Tescil Belge Tarihi : 2015

Yazılım / Software :   Web Aksiyon

Teknik Destek / Technical Support : afyonkenthaber.com & Erişim Bilgisayar 

Telefon : +90 507 617 99 12

E-Posta / E-Mail :  iletisim@afyonkenthaber.comafyonkenthaber@gmail.com

 

_____________________________________________

Yayın İlkeleri & Kullanım Koşulları

1- Hakaret, küfür, alay, aşağılama içeren, eleştiri sınırlarını aşan, belgesiz ve delilsiz iftira içeren, ırkçılık-bölücülük ve ayrımcılık içeren, tamamı büyük harfle yazılan, spam ve tekrar yorumlar onaylanmamaktadır. Ancak, -nadir de olsa- teknik aksaklıklardan, gözden kaçan ya da sehven bu yorumlar onaylansa dahi Afyon Kent Haber yasal olarak sorumluluk kabul etmez.

2- Haberlere eklenen yorumlardan, onaylansa dahi yorumu ekleyen kişi ya da ip sorumludur. Afyon Kent Haber, bu yorumlardan dolayı hukuki olarak sorumluluk kabul etmez. İlgili yorumla ilgili ip-kullanıcı bilgileri adli makamlarca istenildiği takdirde verilecektir.

3- Haberler ya da haberlere eklenen okuyucu yorumlarıyla ilgili kişisel haklarına ihlal, hakaret, iftira olduğunu düşünen muhatapların, gereğinin incelenmesi ve yapılması için, Afyon Kent Haber’in iletişim kanallarından editörlerimizle iletişime geçmeleri ve taleplerini iletmeleri gerekmektedir. Aksi durumda oluşabilecek hukuki ihtilaflarda sitemiz sorumluluk kabul etmeyecektir.

4- Sitemizde otomatik olarak yayınlanan Adsense reklamlardan ve harici linklerden sitemiz sorumlu değildir.

Bu siteye giren ve yorum yazan bir okuyucu olarak şunları peşinen kabul ediyorum:

“Ip adresimin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın, yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.”

 

Privacy Policy

© Copyrigth 2015-2016 afyonkenthaber.com

Tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları siteniz .com’a aittir. siteniz .com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar afyonkenthaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www. afyonkenthaber .com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. siteniz .com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the afyonkenthaber .com. However, sometimes the afyonkenthaber .com uses third parties to process your information. afyonkenthaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the afyonkenthaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the siteniz .com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the siteniz .com and its services. When you use afyonkenthaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the afyonkenthaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

 

Ulusal Gazeteler
İddaa Canlı Skor
Yazarlar
Bizim Gazete
Alıntı Yazarlar
Anketler
2019 Mart seçimlerinde, oyunuzu hangi partiye vereceksiniz?
Özlü Sözler
İnsanların en hayırlıları, ahmak, aptal diye adlandırılmadıkça kıyamet kopmaz


Hz. Muhammed
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Arşiv
Modül 1

sanalbasin.com üyesidir

Haber Yazılımı