Haber Detayı
30 Kasım 2019 - Cumartesi 00:12
 
ZEYBEK ; Köprü çalışmasını yerinde inceledi
Cuma namazını Ataköy Mahallesi'nde kılan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Ataköy Mahallesi ile beraber bölgedeki üç mahalleyi içine alan dere ıslahı, taşkın koruma ve köprü çalışmasını yerinde inceledi.
BELEDİYELER Haberi


               Afyonkarahisar  Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, göreve geldiği günden bu yana gönül belediyeciliği ışığında Afyonkarahisar sokaklarını karış karış dolaşmaya devam ediyor.  

 

            Bu doğrultuda, her Cuma günü bir mahallede Cuma namazını kılıp daha sonra o mahalledeki 'problemleri yerinde çözüme ulaştırmak için' mahalle muhtarı ve mahalle sakinleriyle bir araya gelip problemlerinı dinleyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'in bu haftaki adresi Ataköy Mahallesi oldu. Mahalle Muhtarı Muharrem Özdemir ile muhtarlık binasında bir süre görüştükten sonra mahalle sakinleriyle bir araya gelen Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, problemlerinı ilk ağızdan dinledi.

 

            VATANDAŞLAR BAŞKANINDAN MEMNUN

            Başkan Mehmet Zeybek'e Ataköy Mahallesindeki temasları esnasında Afyonkarahisar Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner, Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Koca, YÜNTAŞ A.Ş. Genel Müdürü Selim Arıcı, birim müdürleri eşlik etti. Ziyaretten oldukça memnun kalan mahalle sakinleri, "Sorunları yerinde görüp çözen bir Belediye Başkanımız var. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bu biçimde mahallemiz hoşleşecek ve problemsiz hale gelecektir. Allah, kendisinin yar ve yardımcısı olsun inşallah" diyerek memnuniyetlerini söyledi.

Kaynak: (AKH) - Afyon Kent Haber Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: ZEYBEK, ;, Köprü, çalışmasını, yerinde, inceledi,
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Kırmızı Grup
Yazarlar
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı