Haber Detayı
02 Temmuz 2016 - Cumartesi 11:59
 
Yurdunuseven; Bayram Mesajı yayınladı !!!
Ramazan ayı dolayısıyla yazılı bir kutlama mesajı yayınlayan AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, bayramların birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştirdiğini belirtti.
SİYASET Haberi


“BAYRAMLAR KARDEŞLİK DUYGULARIMIZI PEKİŞTİRİYOR”

 

Ramazan ayı dolayısıyla yazılı bir kutlama mesajı yayınlayan AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, bayramların birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştirdiğini belirtti. 

 

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, bayramların huzur ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı en önemli günler olduğunu söyledi. Ramazan ayının ardından gelen bayramın barışın habercisi olmasını dileyen Yurdunuseven, bayramların birlikteliğin yanı sıra dargınların barıştığı önemli günlerden birisi olduğunu vurguladı. Yurdunuseven, “Her türlü dayanışma ve yüce duygunun tezahür ettiği, barış, dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, dargınların barıştığı, kucaklaşmanın yaşandığı bir Ramazan Bayramına daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Gönüllerimiz bir yandan bayram coşkusuyla dolarken, diğer yandan dünya üzerinde bayrama buruk gönüllerle giren insanların hüzün ve acılarını da aynı şekilde yüreklerimizde taşıyoruz. Dini bayramlarımız, kimsesizleri ve hastaları ziyaret ederek onları sevindirip, çok yoğun insani duygular yaşamamıza vesile olur. Bayramlar, milli ve dini duyguların inançların, geleneklerin uygulanarak gelecek kuşaklara aktarıldığı, millet olma şuurunun şekillendiği ve kuvvetlendiği günlerdir. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan bayramının ilimize, ülkemize, Alemi-İslam-a hayırlar getirmesini diliyorum” dedi. İl Başkanı Yurdunuseven, parti bayramlaşmasının bayramın 2’inci (Çarşamba) günü Taş Medresede saat 14.00 de yapılacağını bildirdi. 

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Yurdunuseven;, Bayram, Mesajı, yayınladı, !!!,
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Beyaz Grup
Yazarlar
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı