Haber Detayı
25 Ocak 2018 - Perşembe 23:00
 
YEREL MEDYA SAHİPLERİ VE TEMSİLCİLERİ KADINANA'DA BULUŞTU!..
Afyonkarahisar Basın Kuruluşu sahibi ve temsilcileri Kadınana Gazetesinde bir araya gelerek, hem gündeme ilişkin konuları görüştüler, hem de Kadınana gazetesi Muhabiri Nuri Kuzu’nun askere gitmesiyle ilgili duaya katıldılar.
SİVİL TOPLUM Haberi


Afyonkarahisar Basın Kuruluşu sahibi ve temsilcileri Kadınana Gazetesinde bir araya gelerek, hem gündeme ilişkin konuları görüştüler, hem de Kadınana gazetesi Muhabiri Nuri Kuzu’nun askere gitmesiyle ilgili duaya katıldılar.

Kadınana Gazetesi kurucusu ve Yazı İşleri Müdürü Canser Kuzu, ilimiz basın yayın kuruluşu sahibi ve çalışanlarını Kadınana Gazetesinde konuk etti.

Hem çalışan Gazeteciler günü nedeniyle, hem de Gazetemiz Muhabiri Nuri Kuzu’nun askere gitmesi vesilesiyle düzenlenen dualı toplantıya, Türkeli Gazetesi Sahibi H.Hakkı Özsoy, Gazete 3 ve Kanal 3 sahibi Hüsnü Serteser,  Kocatepe Gazetesi Sahibi Sezer Küçükkurt, Odak Gazetesi sahibi Mehmet Emin Güzbey,  Hisar Gazetesi sahibi M. Emin Birliktir, Ana Haber Gazetesi Yöneticisi Ahmet Arpacı ve Şule Akan, Basın İlan Kurumu Afyon Şube Müdürü Selami Çalışkan, Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdiresi Münire Şerife Burcu, Afyonkarahisar İnternet Habercileri Derneği Başkanı İsmail Ögeday, AGC İkinci Başkanı İsmail Akar, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Emel Sarlık ve personeli, Gün FM Sahibi Fadime Akar, Faruk Bangir, Bolvadinli Gazeteciler Ertuğrul Sevim, Hidayet Doğruyol, Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve üyeleri, Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği üyeleri, yönetim kurulu üyeleri, Ulusal ve Yerel basın kuruluşu temsilcileri katıldı.  

Kadınana Gazetesinde bir araya gelen İlimiz Basın yayın kuruluşu temsilcileri, Televizyon, Radyo ve İnternet Haber Gazetecileri birlik ve beraberlik mesajı verdiler. Buluşmada Canser Kuzu, ‘Hatırımıza sayarak, duamıza katılan ve davetimize iştirak eden tüm mesleki büyüklerime ve sevgili meslektaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi

Kadınana gazetesindeki buluşmada İlimizdeki basın kuruluşu temsilcileri, kamu kurumlarında görev yapan Basın Kuruluşu çalışanları, Radyo, Televizyon ve İnternet Habercileri bir araya gelerek hem gündeme ilişkin konularda bilgi alış verişi yaptılar, hem de Muhabir Nuri Kuzu’nun askere gitmesi vesilesiyle okunun duaya katıldılar.

İlimizdeki basın kuruluşlarının sorunlarının da görüşüldüğü buluşmada, konuşan Canser Kuzu, tüm mesleki büyüklerine ve meslektaşlarına davetine icabet ettikleri için teşekkür etti.

Basın kuruluşları olarak birlik ve beraberliği büyük önem verdiğimizin bir göstergesi olarak Kadınana gazetesinde buluşmanın kendisi ve meslektaşları için güzel bir an olduğunu söyleyen Kuzu; “ Hepimiz bir ve beraberiz. Sorunlarımızı çözecek olanlarda bizleriz. Allah’ın izniyle bu birlik ve beraberliğimiz güçlenerek devam edecektir” dedi.

Buluşmada, Ana Haber Gazetesi yetkilisi Ahmet Arpacı, dua okuduktan sonra Basın kuruluşu temsilcileri Canser Kuzu’ya böylesine güzel bir ortam ve buluşma organize ettiği için teşekkür ettiler, hem de Kadınana Gazetesi Muhabiri Nuri Kuzu’ya şimdiden hayırlı teskereler dilediler.

 

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: YEREL, MEDYA, SAHİPLERİ, VE, TEMSİLCİLERİ, KADINANA'DA, BULUŞTU!..,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Diğer Haberler
İstanbul Afyonkarahisar Platformunda büyük buluşma !!!
Gerontologlar Derneğin'den Başkan Acar'a Teşekkür
ESOB’DAN CUMHURİYET BAŞSAVCISI MUSTAFA ÇELENK’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
MHP İSCEHİSAR’DA AŞKIN, SEYDİLER’DE TOKDEMİR’LE İDDİALI OLACAK
MESLEKİ YETERLİLİK İÇİN 552 MÜRACAAT YAPILDI
TCDD 7.Bölge Kadın Çalışanlardan Atatürk’e Minnet
Mobilya sektöründe derneklerle büyük işbirliği
Helal Expo Fuarı’na İzmir damgasını vurdu
SANAL HAYATTA KAYBETTİĞİMİZ GERÇEKLER SEMİNERİ
SERTESER’İN ÖNERİLERİ DÜNYA GAZETESİ’NDE YER ALDI
ŞUURLU ÖĞRETMENLER DERNEĞİ (ÖĞDER) KONFERANS DÜZENLEDİ
ATSO YENİLİKÇİ FAALİYETLERE İMZA ATIYOR
SERTESER: YAPISAL REFORMLAR YAPILMALI
AFYON ESOB TESİSİNE HAYRAN KALDI
Meyve suyu ve su ihracatı 300 milyon dolara koşuyor
SİNANPAŞA AK PARTİ BAŞKAN ADAYI FUAT ÖZCAN’DAN ESOB’A ZİYARET
Emirdağ’da Gençliğin Yanında TÜGVA
Zafer Kalkınma Ajansı Toplantısı Afyon'da Yapıldı
TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLACAK
İKİ BANKADAN SERTESER’E ZİYARET
AFYON Cansuyu'ndan Büyük Birlik Partisine Ziyaret
AFYONKARAHİSAR GENÇLİK MERKEZİ KANDİLİ DOLU DOLU KUTLADI
Meyve sebze mamulleri ihracatçıları Çin pazarında büyümek istiyor
MESLEK LİSELERİ’NDE YERLİ, YEŞİL VE YENİ ÖRNEKLER ANLATILACAK
MESLEĞİNİZİN POLİSİ OLMAK ZORUNDASINIZ
AFYON CANSUYU'NDAN İYİ PARTİ'YE ZİYARET
Afyonlu Gazetecilerden Belediye Başkanı Saffet Acar’a Nezaket Ziyareti
HÜSNÜ SERTESER’E ÜÇ ZİYARET BİRDEN
AFYON CANSUYU MHP İL BAŞKANINI ZİYARET ETTİ
İş Kadınlarından Birliktir’e ziyaret
ATSO VE GECEK YÖNETİMİ ORTAK TOPLANTI YAPTI
ŞEKERBANK ZİRAAT ODASIYLA PROTOKOL İMZALADI
Ulusal Gazeteler
İddaa Canlı Skor
Yazarlar
Bizim Gazete
Alıntı Yazarlar
Anketler
2019 Mart seçimlerinde, oyunuzu hangi partiye vereceksiniz?
Özlü Sözler
Erdemli insan, tasaları silkip atandır.


Konfüçyus
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv
Modül 1

sanalbasin.com üyesidir

Haber Yazılımı