Haber Detayı
03 Ekim 2017 - Salı 00:02
 
YAŞLILARIMIZ EN KIYMETLİ HAZİNELERİMİZ
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü nedeniyle Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Alper Sezer ve beraberindeki Huzurevi sakinlerini makamında kabul etti.
GÜNDEM Haberi


                Afyonkarahisar Huzurevi Müdürü Sabri Gedikkaya ile Kuruluş Müdür Yardımcısı ve Fizyoterapist Bahriye Dudu Yiğit'in de katıldığı ziyarette, Dünya Yaşlılar Günü etkinlikleriyle ilgili Başkan Çoban'a bilgi veren Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Alper Sezer, yaşlılık konusunda farkındalık ve kamuoyu oluşturmak adına her yıl birtakım etkinlikler düzenlediklerini söyledi.

                Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak yaşlılara yönelik verdikleri hizmetlerde, Afyonkarahisar özelinde yerel yönetimlerin desteğinin çok önemli olduğunu kaydeden İl Müdürü Alper Sezer, Afyonkarahisar Belediyesi'nden bu desteği her zaman gördüklerini belirterek, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a teşekkür etti.

                Ziyarete katılan huzurevi sakinleriyle yakından ilgilenen Başkan Burhanettin Çoban da bir kez daha 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü'nü kutladı. Başkan Çoban, geçmişimizin tecrübelerini bugünlere aktaran yaşlılarımızın, milli kültür ve değerlerimizin yarınlara taşınmasını sağlayan toplumsal hayatımızın en kıymetli hazinelerinden biri olduğunu söyledi.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: YAŞLILARIMIZ, EN, KIYMETLİ, HAZİNELERİMİZ,
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Beyaz Grup
Yazarlar
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı