Haber Detayı
31 Mayıs 2016 - Salı 22:08
 
YAPILAN VE YAPILMAYAN HİZMETLERE BAKIN
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kemal Demirkırkan, Bayat'a bağlı Çalca ve Yağcı köylerini ziyaret etti. Ziyaretlerde konuşan CHP İl Başkanı Kemal Demirkırkan, "Takım tutar gibi parti tutma devri geçti. Terörü, yolları, elektriğinizi düşünerek oyunuzu kullanın" dedi.
SİYASET Haberi


Takım tutar gibi parti tutma devri geçti


Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kemal Demirkırkan, Hocalar'a bağlı Çalca ve Yağcı köylerini ziyaret etti. Ziyaretlerde konuşan CHP İl Başkanı Kemal Demirkırkan, "Takım tutar gibi parti tutma devri geçti. Terörü, yolları, elektriğinizi düşünerek oyunuzu kullanın" dedi. 

Cumhuriyet Halk Partisi İl Yönetim Kurulu, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. CHP İl Yönetimi, bu çerçevede Hocalar'a bağlı Çalca ve Yağcı köylerini ziyaret etti. Yağcı Köyü muhtarı ve vatandaşlarla sohbet eden CHP heyeti köylülerin sorunlarını dinledi. Özellikle mevcut yolun bozukluğundan ve kasaba ve şehir merkezine ulaşımın zorluğundan bahseden köylülere hitap eden CHP İl Başkanı Kemal Demirkırkan "Sorunlarınızı dinledik, bunların çözümü konusunda sizlere yardımcı olmaya, ilgililere iletmeye çalışacağız. Aslına bakarsanız şu anda ulaşımın sağlandığı yolu yapan da Ecevit'in başında bulunduğu  halkçı bir iktidardı" dedi. 

YAPILAN VE YAPILMAYAN HİZMETLERE BAKIN
Yapılan ve yapılmayan hizmetlerin göz önüne alınarak oy kullanılması gerektiğini vurgulayan Demirkırkan, "Sizlerden size yapılan hizmetlere bakmanızı ve oyunuzu buna göre kullanmanızı istiyorum. Takım tutar gibi parti tutma devri geçmiştir. Geçmiş iktidarlara da şimdiki iktidara da size yaptığı hizmetler oranında oy vermenizi istiyorum. Terörü, ekonomiyi, yollarınızı, köyün elektriğini, çocukların okulunu düşünün. Sizi seçim dönemi dışında ziyarete geldiler mi?" diye sordu. 

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: YAPILAN, VE, YAPILMAYAN, HİZMETLERE, BAKIN,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
2.Lig Beyaz Grup
Yazarlar
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı