Haber Detayı
08 Ocak 2016 - Cuma 19:03
 
Web Aksiyon Tescillendi
Türkiye de binlerce firmanın Web sitesini ve İnternet hizmetlerini bünyesinde barındıran Web Aksiyon hizmetteki başarısını Tescilledi
EKONOMİ Haberi


Her biri kendi alanında en az 10 yıl tecrübeli yazılım uzmanları ve sistem analistlerinden oluşan deneyimli ekip ile bilişim sektöründe sizlerle birlikte her geçen gün daha da büyüyen Web Aksiyon firması hizmetlerine 7/24 devam ediyor. 

03.11.2014 yılında başvurduğu marka tescili, firmanın planladığı gibi 2016 ilk çeyreğinde artık Türk Patent Enstitüsü tarafından 2014/88460 no ile Web Aksiyon ® adı altında koruma altına alınmıştır.

Tüm kullanıcılarını bu konuda bilgilendiren Web Aksiyon firması , Kullanmış olduğunuz yazılımın arkasında artık markası tescillemiş bir firma bulunduğunu tüm müşterileri ile paylaştı..

Firma , Arka planda sizlere daha güzel hizmet verebilmek için var gücümüzle çalıştığımızı hatırlatarak, başarılarımıza katkısı olan tüm müşterilerimize teşekkürlerü borç biliriz şeklinde mesaj yayınladı 

Bizde Afyon Kent Haber ailesi olarak , haber sitemize verdikleri desteklerden dolayı teşekkür eder, ve tüm firma çalışanlarına başarılar dileriz. 

 

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Web, Aksiyon, Tescillendi,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı