Haber Detayı
21 Mayıs 2019 - Salı 15:53
 
Veri Analitiği Kolay Analiz Sağlar
Günümüz piyasalarında artan rekabete bağlı olarak bir firmanın kazanması ve kaybetmesi anlık bir durumdur.
EĞİTİM Haberi


Günümüz piyasalarında artan rekabete bağlı olarak bir firmanın kazanması ve kaybetmesi anlık bir durumdur. Piyasada rekabet arttıkça firmalar bu rekabete ayak uydurmak için çabalar. Firmalar kazanmak için uygun adımlar atar, zamanında ve doğru hamleler yapmaya odaklanır. Özellikle piyasa değerlerinin yükseldiği dönemlerde kar düşerek firmaları tehdit eder. Böyle tehlikeli durumlarda da veriler, ellerindeki bilgi ile firmaların hızlı karar almalarını sağlıyor. Bu da olası zararların önüne geçiyor.

 

Veri analitiğihacmi yüksek olan verilerde gerekli entegrasyonu yaratarak, firmaya o anki ihtiyaç duydukları çözümü sunar. Bu kurtarıcı özelliği sayesinde de veri analizi çağın en büyük iş alanı olarak görülmektedir. Daha iyi bir ürün hizmet ve kalitesi imkanı sunan veri analitiği, birçok firma tarafından şimdiden geleceğin yatırım yapılan meslekleri arasında yer almaktadır.

 

Ver Analitiği Rekabette Dengeyi Korur

 

Veri analitiği programı, rekabetçi piyasa ortamını oluşturmak amacı ile tasarlanmıştır. Rekabet dengesini korumaya endekslidir. Bu özelliği nedeni ile birçok inovatif şirket tarafından tercih edilir.

 

Veri analitiği programı, gelecekte birçok alanda sıklıkla tercih edilecektir.  Verileri kolay yoldan çözümleyip raporlayabilen veri analitiği, kolay erişim nedeni ile birçok firma tarafından desteklenecek gibi görünmektedir. Detaylı bilgi; https://www.manage.com.tr/

 

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Veri analitiği
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Beyaz Grup
Yazarlar
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı