Haber Detayı
19 Haziran 2018 - Salı 00:02
 
Vali Mustafa Tutulmaz Emniyet Müdür Vekiliniz ziyaret etti
Vali Mustafa Tutulmaz son emniyet müdürleri kararnamesiyle İlimiz Emniyet Müdür Vekilliğine atanan Gürsel Yıldız’ı makamında ziyaret etti.
DİĞER Haberi


İl Emniyet Müdür Vekili Gürsel Yıldız ve müdür yardımcıları tarafından karşılanan Vali Mustafa Tutulmaz, Yıldız’ın makamına geçerek hayırlı olsun temennisinde bulundu.
 
 
Ziyaret sırasında halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla gece gündüz çalışan tüm emniyet mensuplarına hayırlı vazifeler dileyen Vali Tutulmaz, Emniyet Müdürlüğünün Valilik ile iç içe görev yaptığını, birçok zamanda mesailerini paylaştığını belirtti. Afyonkarahisar’da çok iyi ve güzel bir ortamın bulunduğunu hatırlatan Vali Tutulmaz, ilimizdeki bu güzel ortamın devamlılığını sağlamak için başarılı çalışmalar sürdüren kurumlarımızın arasında Emniyet Müdürlüğünün aktif kurumlar içerisinde yer aldığını sözlerine ekledi. 
 
 
Vali Tutulmaz’ın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Emniyet Müdür Vekili Gürsel Yıldız, Sayın Valimizin destekleri ve talimatlarıyla Afyonkarahisar’da daha huzurlu ve daha güvenli bir ortam sağlanacağını ve bu uğurda özverili ve kararlı olarak görevlerini yerine getireceklerini ifade etti.
Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Vali, Mustafa, Tutulmaz, Emniyet, Müdür, Vekiliniz, ziyaret, etti, ,
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Beyaz Grup
Yazarlar
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı