Haber Detayı
25 Ocak 2016 - Pazartesi 19:59
 
VALİ'MİZE HEP BİRLİKTE SAHİP ÇIKALIM
Afyonkarahisar'da binlerce vatandaş ve sivil toplum örgütü temsilcileri, son zamanlarda konuşulan "Valiler kararnamesi" konusu ile ilgili olarak Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner'in görevinde kalması gerektiği yönünde görüş belirttiler.
GÜNDEM Haberi


Türkiye genelinde yaklaşık 17 İlin valisinin değiştirileceği" iddiası Afyonkarahisar'da gündeme acı bir haber gibi düştü. Siyasilerin çoğunun işine gelmeyen istediği gibi at oynatamadıkları ve bazı kesimlerin Vali gitse çok iyi olur düşünceleri bile Afyonkarahisar'a ve vatandaşlara bir ihanettir ,kamuoyunda gözlerin çevrildiği kurum olan ve çok göze batan Afyonkarahisar Vali'si Hakan Yusuf Güner için 10.000 lerce vatandaş , Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN gibi kişinin değil halkın Vali'sini özellikle yatırımların artacağı bir dönemde ve Afyon için çok büyük değişim ve gelişim yapıldığını, bu açısından ciddi bir kayıp olacağının vurgulandılar.

 

Afyonkarahisar Vali'si Hakan Yusuf Güner'in siyasetcisinden, vatandaşına , gazetecisinden , radyocusuna karşı iyi niyetli ve herkese eşit yaklaşımda olduğunu belirten vatandaşlar kamuoyunda ve siyasette Vali Güner üzerinden oynanan oyunlara Allah fırsat vermesin dediler.

 

Göreve geldiği günden bugüne kadar herkezin Afyonkarahisar için çalışması ve faydalı olması gerektiğinin altını çizen Vali Güner için çoğu vatandaş , Afyon ,Afyon olalı böğle bir Vali görmedi, Allah başımızdan eksik etmesin dediler.

HABER : AHMET UÇMAK  ( A HABER AJANS )

 

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: VALİ'MİZE, HEP, BİRLİKTE, SAHİP, ÇIKALIM,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı