Haber Detayı
19 Ocak 2016 - Salı 20:08
 
Vali Güner vizyon 2023'ü değerlendirdi
Almanya'da yayınlanan tek Türk kanalı olan Kanal Avrupa televizyonunun Temiz Eller programında Vizyon 2023 konulu röportajını gerçekleştiren Vali Hakan Yusuf Güner, Afyonkarahisar’ın 2023 Vizyonu’nu değerlendirdi.
GÜNDEM Haberi


Vali Hakan Yusuf Güner, Korel Termal Otel’de gerçekleştirilen programda, program yapımcısı ve sunucusu Ahmet Tüpcel’in sorularını yanıtladı.
 
 
19 aydır Afyonkarahisar’dasınız devamlı projeler yapıyorsunuz. Bu projeler 2023 hedeflerine hazırlık mıdır? -Afyonkarahisar eski Afyonkarahisar değil, Türkiye gibi sürekli büyüyor.
 
 
 
Bu konuda ne düşünüyorsunuz? -Hep halk ile birliktesiniz. Halk sizi bizim Vali olarak, yanı Halkın Valisi olarak tanımlıyor. Sürekli Afyonkarahisar diyorsunuz başka bir şey demiyorsunuz.
 
 
 
Bunu nasıl başarıyorsunuz? -Afyon 2023’e nasıl hazırlanıyor? Gibi sorulara büyük bir titizlikle cevap veren Valimiz Hakan Yusuf Güner, günlük hayatı ile ilgili -Günlük kaç saat uyuyorsunuz? Bu kadar yoğun çalışma içerisinde kendinize ve ailenize vakit ayırabiliyor musunuz? Sorularına ise içtenlikle ve samimi bir şekilde cevap verdi.
 
 

Programın kapanış konuşmasını yapan Valimiz Hakan Yusuf Güner; "Ben 2016 yılında ve önümüzdeki tüm yılların kardeşlik ve birliktelik duyguları içerisinde huzurlu bir ortam diliyorum. Bu anlamda son günlerde üzüntüsünü yaşadığımız şehit haberleri almaktayız.
 
 
 
Buradan tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet dilerken, ailelerine sonsuz sabır diliyorum. Herkese kapımızın açık olduğunu dilerken, bir ve beraber olalım."dedi.
 
 
 
Program Vali Hakan Yusuf Güner tarafından Afyonkarahisar'ın markalaşmış ürünlerinin tanıtımı ile ilgili bilgiler aktarması ile sona erdi.
Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Vali, Güner, vizyon, 2023'ü, değerlendirdi,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Özlü Sözler
Savaş, hiledir, hileden ibarettir.


Hz. Muhammed
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı