Haber Detayı
18 Haziran 2016 - Cumartesi 12:22
 
Uydukent Marketten Başarılı Öğrencilere ödülleri verildi
Afyonkarahisar Uydukent semtinde bulunan Mehmet Yağcı İlköğretim okulundaki ;
EĞİTİM Haberi


Afyonkarahisar Uydukent semtinde bulunan Mehmet Yağcı İlköğretim okulundaki başarı gösteren öğrencilere semt’te bulunan Uydukent market işletmecisi Genç iş adamı, Ahmet Yıldız ve Kardeşi Mustafa Yıldız , ‘Başarınızı Destekliyoruz Projesi’ adı altında öğrencileri başarıya teşvik etmek için destek amaçlı örnek bir kampanya başlatmışlardı.

 Cuma günü 2015 – 2016 Öğretim yılının sona ermesiyle Mehmet yağcı ilk Öğretim okulunda başarı gösteren öğrenciler plaket, başarı belgesi ve hediye çekleri ile ödüllendirildi. Uydukent Market İşletmecisi olan Genç iş adamı Ahmet Yıldız yaptığı açıklamada:“2015 -2016 eğitim öğretim yılı sonu sebebiyle okulumuzda karne ve ödül töreni düzenlenmiştir.Okul 1.si olan 7/B sınıfından Melike Nur Demirel’i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Dereceye giren diğer öğrencilerimiz ise şu şekilde;

5. Sınıflar 1.si Bahar GÖKTAŞ

6. Sınıflar 1.si Tuğba YAŞAR

7. Sınıflar 1.si Melike Nur DEMİREL

8. Sınıflar 1.si Yunus Emre YALÇIN

TEOG sınavları 1. miz ise Zeynep Nur YETİŞİR olmuştur.

Öğrencilerimizi plaket ve başarı belgeleri ödüllendirmiş bulunmaktayız. Ayrıca Her kademede ve TEOG da 1. Olan öğrencilerimize Uydukent Market tarafından Hediye çekleri verilmiştir. Kendilerine de öğrencilerimiz adına teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Uydukent, Marketten, Başarılı, Öğrencilere, ödülleri, verildi,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı