Haber Detayı
15 Şubat 2016 - Pazartesi 22:32
 
Türkiye Faal Futbol Hakemleri Afyon'da Toplanıyor
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Genel Merkez Yönetim Kurulu’nun 7’nci toplantısı Afyonkarahisar’da gerçekleşecek.
SPOR Haberi


Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Genel Merkez Yönetim Kurulu’nun 7’nci toplantısı Afyonkarahisar’da gerçekleşecek.

16-17 Şubat tarihlerinde iki gün sürecek toplantıda Türk hakemliği ve gözlemciliği ile ilgili gelişen olaylar değerlendirilecek.

KATILIM YOĞUN OLACAK

Toplantıya Genel Başkan ve Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı’nın yanı sıra Genel Başkan Vekili Yunus Yıldırım, Genel Başkan Yrd (Mali İşlerden Sorumlu) Aytekin Durmaz, Genel Başkan Yrd. (Teşkilatlanmadan Sorumlu) Bekir Öcal, Genel Başkan Yrd (Eğitim ve Sosyal İşler Sorumlu) Oğuz Uğurlu, Genel Sekreter Osman Avcı, Genel Sekreter Yardımcısı Ömer Faruk Ocak, Genel Sayman Ömer Akyürek, Genel Sayman Yardımcısı Abdülkadir Güven, Basın Sözcüsü Oğuz Uğurlu, Amatör İşler Sorumlusu Süleyman Güneş, Genel Başkan Hukuk Danışmanı Av. Çağlar Uyarcan, Genel Başkan Danışmanı Mete Kalkavan, (FIFA Hakemi) Genel Başkan Danışmanı Barış Şimşek, (FIFA Hakemi) Web Sitesi Sorumlusu Ömer Akyürek ile Yönetim Kurulu üyeleri Zafer Demir, Yusuf Kemal Coşkun ve Yılmaz Butur katılacak.

YENİ HİZMET BİNASININ AÇILIŞI YAPILACAK

Sandıklı İlçesi May Otelde yapılacak olan toplantı iki gün sürecek. Toplantının sonunda Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın himayelerinde tamamlanan Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği Afyonkarahisar Şubesinin yeni hizmet binası açılışı 17 Şubat Çarşamba günü saat 12:00’de yapılacak.

VALİ VE BELEDİYE BAŞKANI ZİYARET EDİLECEK

Aynı gün açılış öncesi Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri saat 10:30’da Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner’i saat 11:15’de ise Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı makamında ziyaret edecekler.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Türkiye, Faal, Futbol, Hakemleri, Afyon'da, Toplanıyor,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı