Haber Detayı
28 Haziran 2016 - Salı 19:50
 
TEOG DA TEK ŞAMPİYON BAHÇEŞEHİRDEN !
2015 yılında iddialı bir şekilde eğitime başlayan Afyon Bahçeşehir Okulları bu yıl yapılan TEOG sınav sonuçlarında başarısını ispatladı.
EĞİTİM Haberi


Ayrıca bir yanlışı olan 2 öğrenci, 2 yanlışı olan 3 öğrenci ve 3 yanlışı olan 1 öğrencisi olan Afyon Bahçeşehir Okulları kitlesel başarıda da kendini ispatladı.

 

TEOG çalışmaları hakkında bilgi veren okulun Kurucu Müdürü Abdullah Taş, öğrencilerin akademik başarısını yukarıya çıkaracak her türlü çalışmaları bu sene yaptıklarını ve bunun neticesinde kitlesel başarıya ulaştıklarını söyledi.

Abdullah TAŞ Türkiye 1. si öğrencileri Beyza ÖZKAN’ ın İstanbul Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi’ ni hedeflediğini bu başarısıyla da yatılı ve % 100 burslu olarak bu okulda eğitim hayatını sürdürebilmesi için bizlerde gerekli girişimlerde bulunmaktayız, TEOG Puanıyla öğrencimizin bu okula yerleşebileceğini tahmin ediyorum dedi.


Kurucu Abdullah TAŞ; Kızımız Beyza ÖZKAN ve diğer öğrencilerimize bugüne kadar emeği geçen tüm öğretmenleri ve ailelerine teşekkür eder, öğrencilerimizin her birini ayrı ayrı kutlar ve tebrik ederim dedi.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: TEOG, DA, TEK, ŞAMPİYON, BAHÇEŞEHİRDEN, !,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı