Haber Detayı
21 Nisan 2016 - Perşembe 21:58
 
TEK VÜCUT OLARAK KALACAĞIZ
MHP Merkez İlçe Başkanlığına atanan Mehmet Karagöz, “Kutlu davamızın birer neferi olarak bayrağı daha ileriye taşımak için mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi
SİYASET Haberi


Milliyetçi Hareket Partisi’nin yeni merkez ilçe yönetimi ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantı sonrası bir açıklama yapan Merkez İlçe Başkanı Mehmet Karagöz, bayrağı daha ileri taşımak için çalışmaları artıracaklarını söyledi

DAVANIN NEFERİYİZ

Milliyetçi Hareket Partisi’ne gönül veren her ülkücü gibi birlik içinde hizmet etmeye devam edeceklerini söyleyen Karagöz, “Bugüne kadar Merkez İlçemizin yönetimlerinde görev alan tüm başkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyoruz. Hepsi bu kutlu davaya hizmet etmek için gece-gündüz çalışmıştır. Bugün bu kutlu yürüyüş bize emanet edilmiştir. Bizlerde daha önceki arkadaşlarımızdan aldığımız bayrağı daha ileriye taşıyacağız” dedi.

DAVAMIZ BAKİDİR

Milliyetçi Hareket Pardtisi’nin bir ilke ve dava partisi olduğuna dikkat çeken Karagöz, “Yeni yönetim kurulunda görev alan 24 arkadaşımızda birbirinden kıymetli, kendi alanlarında başarılı insanlardır. Bizler yönetim olarak tüm vatandaşlarımıza ulaşarak hem ilimize hem de ülkemize hizmet edeceğiz” dedi.

TEK VÜCUT OLARAK KALACAĞIZ

MHP’yi bölmeye çalışanların asla amacına ulaşamayacağını ifade eden Karagöz, “Partimizin her üyesi bizler için bir değerdir. Bizleri bölmeye yok etmeye çalışanlar asla başarıya ulaşamayacaktır. Tek vücut olarak mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: TEK, VÜCUT, OLARAK, KALACAĞIZ,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı