Haber Detayı
20 Mayıs 2016 - Cuma 14:11
 
SÜLÜMENLİ YAVUZ SELİM İO. HALKA VE ÖĞRENCİLERE KÜTÜPHANE AÇTI
Okuyan Sülümenli için herkese her yerde kitap sloganıyla yola çıkan Sülümenli Yavuz Selim ilkokulu idareci ve öğretmenleri Sülümenli kasabasına bir kütüphane kazandırdı.
EĞİTİM Haberi


Okuyan Sülümenli için  herkese her yerde kitap sloganıyla yola çıkan Sülümenli Yavuz Selim ilkokulu idareci ve öğretmenleri  Sülümenli kasabasına bir kütüphane kazandırdı.

Sülümenli’de kitap okumayı özendirmek, kitap okuma alışkanlığını yaygınlaştırmak, kütüphanelerin sayısını artırmak, her okurun kitaba eşit şartlarda ulaşmasını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen kütüphane açılışına ilgi büyüktü. , Açılış törenine Sülümenli Belediye Başkanı İbrahim EROĞUL, İl Milli Eğitim Şube Müdürü A.Fevzi ÖZDEMİR , İl Genel Meclis Üyesi Cevdet KEÇECİ  ve çok sayıda okul müdürü  ve veliler katıldı açılış konuşmasını yapan  okul müdürü  İsa URHANOĞLU Tek gayesi  kültürünü bilen ,kendini bilen , okuyan bir nesil yetiştirmek olan ve bu  kütüphanenin yapım aşamasında ,hatta her zerresinde emekleri olan tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür etti. .  Çeşitli gösterilerin yapıldığı etkinlik açılış ile sona erdi.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: SÜLÜMENLİ, YAVUZ, SELİM, İO., HALKA, VE, ÖĞRENCİLERE, KÜTÜPHANE, AÇTI,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı