Haber Detayı
03 Mayıs 2017 - Çarşamba 23:38
 
“Şuhutlu Gençler Sinema İle Buluşmaya Devam Ediyor”
Kadim Gençlik Derneği “Şuhutlu Gençler Sinema İle Buluşmaya Devam Ediyor” projesi ile Şuhut’tan 500 genç ile 1-2 mayıs tarihlerinde Reis filmine gitti.
SANAT Haberi


500 Genç Reis Filmini İzledi
Kasım ayında Hz.Muhammed Allah’ın Elçisi filmiyle 500 genci buluşturan Kadim Gençlik Derneği ikinci projesiyle de Şuhut’lu 500′ genci sinemayla yeniden buluşturdu. Konuyla ilgili açıklama yapan Kadim Gençlik Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk ÇATALKAYA, derneğin bu tarzdaki etkinliklerinin devam edeceğini duyurdu.
 
Başkan Çatalkaya, Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatını anlatan Reis filmine gidilmesindeki maksatlarının gençlerde sinema kültürünün oluşması olduğunu söyledi. “Cumhurbaşkanımzı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatını anlatan bir film ile gençlerin sinemayla buluşmasını sağladık. Daha önce gerçekleştirdiğimiz projeye katılamayan bir çok gencimiz projenin yeniden yapılmasını talep etti. Bizde bu taleplere kayıtsız kalamadık” diyen Başkan Çatalkaya, etkinliğin GENÇDES kapsamında Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkıylarıyla organize edildiğini belirtti. Başkan Çatalkaya, benzer programların devam edeceğini, Şuhut’lu ve Afyonkarahisar’lı gençlere yönelik çalışmalarının devam edeceğini ifade etti.
Kaynak: (AYB) - Afyon Yerel Basın Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: “Şuhutlu, Gençler, Sinema, İle, Buluşmaya, Devam, Ediyor”, ,
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Kırmızı Grup
İddaa Canlı Skor
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Özlü Sözler
"Ya yıldızların Her biri bir mühendistir veya onları yapan bir mühendis vardır!.."


Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Arşiv
Alexa
Haber Yazılımı