Haber Detayı
04 Ekim 2019 - Cuma 11:07
 
Şuhut MYO Yaya Güvenliğinin Nöbetçisi
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Şuhut Meslek Yüksekokulu (MYO) tarafından yaya güvenliği etkinliği ve “Şuhut Patatesi Hasadı Tarla Günü” etkinliği düzenlendi.
EĞİTİM Haberi


Şuhut Kaymakamlığı tarafından organize edilen Şuhut Patatesi Hasadı Tarla Günü etkinliğine Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Şuhut Kaymakamı Nurullah Kaya, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Afyonkarahisar İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Acar, Şuhut MYO Müdürü Prof. Dr. Hüseyin Bayrakçeken, Şuhut Sağlık Hizmetleri MYO Müdürü Doç. Dr. Sevim Feyza Erdoğmuş ile birlikte ilçe protokolü, üniversite personeli ve patates üreticileri katıldı

.

Patates tarlasından ürünlerin hasadıyla başlayan etkinlikte, patates üretimi ile ilgili bilgiler verildi. Etkinlik kapsamında Şuhut patatesinin marka değeri kazanması amacıyla Şuhut MYO Reklamcılık Bölümü tarafından tasarımı yapılan logo ve maskotların tanıtımı yapıldı

.

Şuhut MYO Yaya Güvenliğinin Nöbetçisi

 

İçişleri Bakanlığı tarafından 2019 yılının “Yaya Öncelikli Trafik Yılı” ilan edilmesi ile birlikte, Şuhut MYO’da da yaya güvenliği etkinliği düzenlendi. “Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz” uygulamasına destek amacıyla gerçekleştirilen etkinlikte, Şuhut İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler ilçe merkezi, belde ve köy okul önlerinde bulunan yaya geçitlerinde kontrol uygulaması yaptı.

 

Şuhut MYO öğrencilerinin de yer aldığı etkinlikte, öğrenciler ile birlikte etkinliğe katılanlar, trafikte yaya önceliğine dikkat çekmek için Şuhut merkez ve Karaadilli’de düzenlenen yaya geçidi nöbetine katıldı.

Kaynak: (AKH) - Afyon Kent Haber Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Şuhut, MYO, Yaya, Güvenliğinin, Nöbetçisi,
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Kırmızı Grup
Yazarlar
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı