Haber Detayı
21 Nisan 2016 - Perşembe 00:17
 
Sinanpaşa İlçesinde Bahar Futbol Turnuvası başlıyor
Sinanpaşa İlçesinde birliktelik ruhunun geliştirilmesi, dostluk duygularının pekiştirilmesi amacıyla "Bahar Futbol Turnuvası" düzenlenmesi düşünülmekte olup, Başkanlığımda, İlçe Yazı İşleri Müdürü Yılmaz GÜNGÖR, İlçe Emniyet Amiri Mesut TAYGUN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Gürkaya DENK ve 27 Ağustos Okul Müdürü Alişan AKGÜN’ den teşekkül tertip komitesi oluşturulmuştur.
BELEDİYELER Haberi


Sinanpaşa İlçesinde birliktelik ruhunun geliştirilmesi,  dostluk duygularının pekiştirilmesi amacıyla  "Bahar Futbol Turnuvası" düzenlenmesi düşünülmekte olup, Başkanlığımda, İlçe Yazı İşleri Müdürü Yılmaz GÜNGÖR, İlçe Emniyet Amiri Mesut TAYGUN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Gürkaya DENK ve 27 Ağustos Okul Müdürü Alişan AKGÜN’ den teşekkül tertip komitesi oluşturulmuştur.

      Turnuvaya; Belediyelerimiz, Kamu Kurum ve Kuruluşları, Köylerimiz, Sivil Toplum ve Özel Sektör Kuruluşları ve halkımız takım kurup iştirak edebilecektir. Turnuvaya katılmak isteyen takımların ekteki müsabaka statüsüne göre 03.05.2016 Salı günü mesai bitimine kadar Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet G. DENK’e müracaat etmeleri gerekmektedir. 

      Müsabakalarla ilgili toplantı ve kura çekimi 04.05.2016 Çarşamba günü saat 10:00' da takım sorumluları ile Kaymakamlık Toplantı Salonunda yapılacak olup müsabakalar ise 05.05.2016 tarihinde başlatılacaktır.

FUTBOL TURNUVASINA İLİŞKİN AÇIKLAMALAR
 
1-Futbol Turnuvası
   A-20 yaş altı (1996 ve daha sonra doğanlar) 
   B-21-35 yaş arası (1995 ve 1981 doğumlular arası) (üst yaş kategorisinden 2 kişi listeye yazılabilir.)
   C-36 yaş üstü (1980 ve öncesi doğanlar) olmak üzere 3 kategoride ayrı ayrı yapılacaktır. 
2- Maçlarda oyuncu sayısı 8 kişi olacaktır.
3-Bütün kategorilerde bir takım en fazla 12 oyuncu listesi ile müsabakalara iştirak edebilecektir.
4-2 kişilik grup oluşturabilen kişi, kurum ve kuruluşlar istediği sayıdaki takımla katılabileceklerdir.
5-Müsabakalarda fikstür takım sayısı göz önüne alınarak hazırlanacaktır.
6-Katılacak takımlar ekte verilen takım listesi ve oyunculara ait nüfus cüzdanı fotokopilerini ile sağlık taahhütnamelerini ekleyerek müsabakalara katılabileceklerdir.
7-Turnuva talimatı, müsabakaların fikstürü, oyun kuralları, maç saatleri, saha komiseri görevlendirmeleri, hakem görevlendirmeleri kulüp yetkililerinin katılımı ile         gerçekleşecek toplantıda belirlenecektir.
8- Turnuvaya katılacak takımlar 120 TL katılım payını başvuru esnasında  teslim edeceklerdir.
9- Maçlar Sinanpaşa Futbol Sahasında oyuncu sayısına göre saha daraltılarak yapılacaktır.1
10-İlçemizde birlik beraberlik ve dostluk duygularının gelişmesi için tüm Sinanpaşa Halkını oluşturdukları ekiplerle birlikte turnuvada görmeyi arzu ediyoruz.
Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Sinanpaşa, İlçesinde, Bahar, Futbol, Turnuvası, başlıyor,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı