Haber Detayı
05 Nisan 2016 - Salı 10:19
 
SEYAHATNAME AFYON´DA ÇEKİM YAPTI
A HABER Yurt Haber Müdürü Kerim Ulak’ın hazırlayıp sunduğu “Seyahatname” programının bu haftaki durağı Afyonkarahisar oldu. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın konuk olduğu programda Akarçay, tarihi Taş Medrese, termal otellerde çekim yapan ekip ilimizin tarihi, kültürü ve turizm güzelliklerinden oluşan konsepti izleyicileriyle buluşturacak
SANAT Haberi


 

“SEYAHATNAME” AFYON’DA ÇEKİM YAPTI

         A HABER Yurt Haber Müdürü Kerim Ulak’ın hazırlayıp sunduğu “Seyahatname” programının bu haftaki durağı Afyonkarahisar oldu. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın konuk olduğu programda Akarçay, tarihi Taş Medrese, termal otellerde çekim yapan ekip ilimizin tarihi, kültürü ve turizm güzelliklerinden oluşan konsepti izleyicileriyle buluşturacak.

          İki ayrı programda ilk olarak Afyonkarahisar merkezde yapılan çekimler yayınlanacak. Bir sonraki programda ise Şuhut, Sandıklı, Bayat, İscehisar, Seydiler’de gerçekleşen çekimler seyirciyle buluşacak. 9 Nisan Cumartesi günü saat 16.10’da A Haber’ de izleyiciyle buluşacak ‘Seyahatname’ programının  tekrarı ise 10 Nisan Pazar sabah saat 09:00’da yayınlanacak.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: SEYAHATNAME, AFYON´DA, ÇEKİM, YAPTI,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Haber Yazılımı