Haber Detayı
09 Haziran 2017 - Cuma 23:28
 
SANDIKLI BELEDİYESİ ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINA BAŞLADI
Sandıklımızda araçlar tarafından çok sık kullanılarak deforme olan ve alt yapı çalışmalarının çok olduğu caddelerde sıcak asfaltlama çalışması başladı.
BELEDİYELER Haberi


Yunus Emre Bulvarı, İstasyon Caddesi, Dereboyu Caddesi, Eski Mezbaha Caddesi, Belediye Caddesi ve Konak Caddesinde ilk etapta yaklaşık 10.000 ton sıcak asfalt malzemesi kullanılacak.

Yapılan olan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Mustafa Çöl yetkililerden bilgi alarak işleyiş hakkında açıklamalarda bulundu; “İlk etapta şehir merkezimizde bulunan ana arterlerde bulunan vatandaşlarımızın sık olarak kullandığı caddeleri sıcak asfalt malzemeleri ile asfaltlayarak hemşerilerimizin kullanımına sunacağız. Eskiyen asfaltı Freze adlı makine ile zeminden kazıyarak topluyoruz, topladığımız malzemeyi geri dönüşüm ile tekrar dolgu malzemesi haline getirip gerekli görünen yerlerde kullanacağız.” dedi.

Yetkililerden alınan bilgiye göre yapılacak olan birinci etap asfaltlama çalışmalarından sonra ana arterlere giden büyük sokaklarda da asfaltlama çalışmalarının yapılacağı, Sandıklımızda bulunan caddelerin sıcak asfalt ile kent meydanına yakışır hale getirileceğinin altını çizdiler.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: SANDIKLI, BELEDİYESİ, ASFALTLAMA, ÇALIŞMALARINA, BAŞLADI,
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Kırmızı Grup
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Özlü Sözler
Sabrı olmayanlar ne kadar fakirdirler.


Shakespeare
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Arşiv
Alexa
Haber Yazılımı