Haber Detayı
04 Ağustos 2016 - Perşembe 01:01
 
SANDIKLI-ANTALYA KARAYOLU ORTA REFÜJ'Ü BAŞTAN SONA YENİLENİYOR
Sandıklı-Antalya Karayolunun orta refüjünde baştan sona yenileme çalışmaları devam ediyor. Bu alanda yapılan çevre düzenlemesi, bakım, onarım ve yenileme çalışmaları ile bu alan Sandıklı girişinin çehresini baştan sona değiştirecek.
BELEDİYELER Haberi


Belediye Başkanımız Sayın Mustafa ÇÖL' ün talimatları doğrultusunda Karayolları 13. Bölge Müdürlüğü ile imzalanan protokol gereği bir yılda bitecek olan peyzaj çalışmaları kapsamında; 300 Adet İbreli Fidan, 300 Adet Yapraklı Fidan, 10.000 Adet Çalı, 7500 Adet Mevsimlik Çiçek, 50.000 m2 Çim Alan, 2 Adet Sulama Kuyusu ve Otomatik Sulama Sistemi ile Sandıklı İlçemizde yapılan en büyük Peyzaj çalışması olacak.


Sandıklı İlçemizde yaptırılan Türkiye'nin en büyük üst geçidinden sonra yapılacak olan bu orta refüj çalışması ile Sandıklımızın yıllardır yatırım görmeyen bu bölgesi modern, teknolojik ve Sandıklımızın dışarıya dönük yüzü olacak.


Konu ile ilgili olarak bi açıklama yapan Başkan Mustafa ÇÖL; "Sandıklımızın adını duyurmak ve tanıtmak için şimdiye kadar yapılan ve yapacak olduğumuz çalışmalar artarak devam edecek. Sandıklıyı baştan sona yenileyerek, hemşerilerimize vermiş olduğumuz sözleri teker teker gerçekleştiriyoruz. İnşallah çağın gereklerine uygun, modern, geçmişini unutmadan, çağın modernizasyonunu yakalayan bir Sandıklı inşa etmek en büyük hedefimiz. Her şey Sandıklımız için." dedi.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: SANDIKLI-ANTALYA, KARAYOLU, ORTA, REFÜJ'Ü, BAŞTAN, SONA, YENİLENİYOR,
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Beyaz Grup
Yazarlar
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı