Haber Detayı
28 Ağustos 2018 - Salı 17:38
 
PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir PTT çalışanları ile bayramlaştı
Düzenlenen Bayramlaşma törenine Başmüdür Mehmet Örsdemir’in yanı sıra Başmüdür yardımcısı Hüseyin Kızıltaş, Yapı ve Teknik Müdürü Uğur Çelikbaş, Satın alma Müdür. V. Mumammer Bağçivan PIDM ve Afyon Merkez Müdürlükleri personeli katıldı.
GÜNDEM Haberi


Bayramlaşma töreninde konuşan PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir :” Bir Kurban bayramını daha birlikte kutlamanın mutluluğu içerisindeyim. Tüm çalışanlarımız büyük bir özveri içersinde görevlerini ifa ediyorlar. Teşkilatlarımızın birlik ve beraberliğinin yanında doğru işler yapması çok önemli. Teşkilatlarımız birlik ve beraberlik içinde olursa, halkımız ile kucaklaşırsa hizmetlerimiz de o oranda artacaktır” dedi.

 

Başmüdür Örsdemir Kurban Bayram’ının müstesna günlerden olduğunu ifade ederek, “Eşin dostun özlem ve muhabbetle kucaklaştığı, yoksulların ve kimsesizlerin hatırlandığı, küskünlüklerin ve kırgınlıkların yerini sevgiye, dostluğa terk ettiği bu günler toplumsal dayanışma arzumuzun ve birlikte yaşama sevincimizin ruhlarda ve gönüllerde yer etmesinin de önemli dayanaklarından birisidir. Milletimizin manevi değerleri arasında önemli bir yeri olan Kurban Bayramı İslam aleminin sevinç ve neşe günü olmakla beraber bütün insanlığa da barış ve kardeşlik müjdelemektedir.Tüm PTT teşkilatının Bayramını bir kez daha kutlarım” dedi.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: PTT, Başmüdürü, Mehmet, Örsdemir, PTT, çalışanları, ile, bayramlaştı,
Haber Videosu
Yorumlar
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı