Haber Detayı
06 Nisan 2016 - Çarşamba 13:51
 
Özkal, Regaip Kandili’ni kutladı
Tüm İslam dünyasının Regaip Kandili'ni kutlayan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Özkal, ''Mübarek Üç Ayların müjdecisi Regaip Kandilinin tüm İslam Alemine, insanlığa ve ülkemize hayırlar getirmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum'' dedi
YAŞAM Haberi


Tüm İslam dünyasının Regaip Kandili'ni kutlayan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Özkal, ''Mübarek Üç Ayların müjdecisi Regaip Kandilinin tüm İslam Alemine, insanlığa ve ülkemize hayırlar getirmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum'' dedi.

Regaip Kandili ve Mübarek Üç Ayların başlaması dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayan AK Parti Milletvekili Hatice Özkal, Kandilin barış, huzur ve hayırlar getirmesini temenni etti. Türkiye ve İslam dünyasının zor bir süreçten geçtiğini hatırlatan Milletvekili Hatice Özkal, Regaip Kandili’nin barış ve huzur dolu günlerin başlangıcı olmasını umut ettiğini söyledi.

Mübarek Üç Ayların müjdecisi olan Regaib Kandili’nin, Türk ve Müslüman toplum hayatında çok önemli bir yeri olduğunu vurgulayan Milletvekili Özkal, “Kandiller insanlarımızın kalplerini birbirine yaklaştıran, özel gecelerdir. Merhamet, dayanışma, akrabalık, kardeşlik, komşuluk, dostluk, duygularımızın perçinlendiği Kandil Geceleri, ruh dünyalarımızın aydınlanmasına da vesile olmaktadır. Vatandaşlarımızın, Yüce Yaradan’a derin bir şükür imkanı bulacağı, en kalbi duygularla dua edeceği Regaip Kandilini tebrik ediyor; birliğimize, beraberliğimize ve hayırlara vesile olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Özkal,, Regaip, Kandili’ni, kutladı,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı