Haber Detayı
18 Ağustos 2017 - Cuma 17:09
 
Örnek bir dernek olacağız
Küçük Kalecikliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetimi tanışma toplantısında bir araya geldi
YAŞAM Haberi


İl Dernekler Müdürü Ahmet Nuri Gök’ün yanı sıra bazı oda ve dernek başkanları, şehrin önde gelen işadamları ile çok sayıda Küçük Kalecikli’nin katıldığı Küçük Kalecikliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tanışma toplantısı bir düğün salonunda yapıldı. Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Dalyan, Yönetim Kurulu Üyeleri Orhan Taşpınar, Mustafa Acar, Ahmet Arslan, Fazıl Kaya ile Mehmet Yağşi’de toplantıda hazır bulundu

 

Büyük katkıları oldu
Tanışma toplantısının açılış konuşmasını yapan Küçük Kalecikliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkan Yardımcısı Mustafa Acar, derneğin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu. Derneği kurmak için geç kaldıklarını ifade eden Acar, “Özümüz hakka doğrudur, özü hakka doğru olanın yolu da hakka doğru olur. Biz bu derneği kurarken İl Dernekler Müdürü Ahmet Nuri Gök ufkumuzu açtı. Ne zaman yanına gittiysek bizi çok iyi karşıladı. Bu derneğin açılışında çok büyük katkıları oldu” dedi. 

 

Küskünlük ve dargınlık olmayacak
“Bir elin nesi var, iki elin sesi var” diyen Acar, “Biz Allah nasip ederse işi olmaya iş bulacağız, düğününde masrafı olmayanın masrafını yapacağız. Bunların hiçbiri lafta kalmayacak, İl Dernekler Müdürü Ahmet Nuri Gök’ün destekleri dernek çatı altında da küskünlük ve dargınlık olmadan ele ele vererek Türkiye sınırlarında değil, Dünya sınırlarında örnek bir dernek olduğumuzu göstereceğiz” diye konuştu. 

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Örnek, bir, dernek, olacağız,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
2.Lig Kırmızı Grup
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Özlü Sözler
Dine hizmet ederken müspet hareket etmek ve menfi hareketlerden kaçınmaktır.


Bediüzzaman Said Nursi
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Arşiv
Alexa
Haber Yazılımı