Haber Detayı
07 Ocak 2016 - Perşembe 00:05
 
Orman'ın Perileri'ne TOSYÖV'den kahvaltı
Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler ve Serbest Meslek Mensupları Yöneticileri Vakfı (TOSYÖV) Genel Başkan Yardımcısı ve Afyon Beşiktaşlılar Derneği
SANAT Haberi


Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler ve Serbest Meslek Mensupları Yöneticileri Vakfı (TOSYÖV) Genel Başkan Yardımcısı ve Afyon Beşiktaşlılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Beşer ve Afyon Beşiktaşlılar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Çelikel, TKBL Federasyon Kupası için Afyonkarahisar'a gelen OGM Orman Gençlikspor'a kahvaltı ikramında bulundu

 

Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler ve Serbest Meslek Mensupları Yöneticileri Vakfı (TOSYÖV) Genel Başkan Yardımcısı ve Afyon Beşiktaşlılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Beşer, Orman Gençlipspor Kulübü Kadın Basketbol Takımı’na kahvaltı verdi. İkbal Lokantası’ndaki kahvaltıya OGM Orman Gençlikspor Kulüp Başkan Yardımcıları Akın Alemdar, Ahmet Suat, Kulüp Menajeri Özgür Salman, Başantrenör Furkan Sağlık, Yardımcı Antrenörler Emrah Karataş Ferhat Akcan, Kaptan Seda Atlı, İkinci As Kaptan Muhammet Buğday, OGM Orman Gençlikspor oyuncuları, TOSYÖV Genel Başkan Yardımcısı ve Afyon Beşiktaşlılar Derneği Başkanı İhsan Beşer, Yönetim Kurulu Üyeleri Yusuf Çelikel ve Murat Arısoy katıldı.

BAKAN EROĞLU GRURUMUZ”

Maçtan önce moral olması açısından böyle bir organizasyon yaptıklarını belirten İhsan Beşer, “Orman ve Su İşleri Bakanlığımız’ın bünyesindeki Orman Gençlikspor’u ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Memleketinize hoşgeldiniz. Kendinizi evinizde hissedebilirsiniz. Biliyorsunuz, Sayın Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisarlı. Sayın Bakanımız, Dünyanın ve Türkiye’nin her tarafına hizmet götürüyor. Basketbolla da gençlerimize ve sporumuza hizmet ediyor. Kendisi bizim gurur kaynağımız. Size başarılar diliyoruz. Maçtan önce size moral olması amacıyla böyle organizasyonu düzenledik.” dedi.

SALONUDA DA DESTEK BEKLİYORUZ”

Salonda da destek beklediklerini belirten OGM Orman Gençlikspor'un başarılı Kaptanı Seda Atlı, “Bu kahvaltıyla bize destek olduğunuzu gösterdiniz. Çok mutlu olduk ve bu desteğin maçlarımızı oynayacağımız solanda da devam etmesini bekliyoruz.” ifadesine yer verdi.

BAL KAYMAK İYİ GELDİ

Afyonkarahisar'ın Kaymağı ile birlikte sunulan balın kendilerine iyi geldiğini aktaran OGM Orman Gençlikspor oyuncuları, “Müsabakalardan önce Bal ve Kaymak ikramının performansımızı olumlu yönde etkiledi. Bunun için ayrıca teşekkür ederiz” ifadesini kullandılar.

ORMAN'IN PERİLERİ DAHA İYİ”

 

Basın mensuplarının OGM Orman Gençlikspor oyuncularına bir lakabı olup olmadığını sorduğunda sporcular lakaplarının olmadığını aktardı. Basın mensupları Orman'ın Melekleri olsun yorumu üzerine Orman Gençlikspor oyuncuları “Orman'ın Perileri daha iyi olacak” diye karşılık verdi.  

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Orman'ın, Perileri'ne, TOSYÖV'den, kahvaltı,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı