Haber Detayı
22 Ağustos 2016 - Pazartesi 00:29
 
Ögeday”Terörün dini, imanı ve vicdanı yoktur”
Afyonkarahisar İnternet Habercileri Derneği (AFİHAD) Başkanı İsmail Ögeday, Gaziantep'te meydana gelen terör saldırı ile ilgili olarak, bir basın açıklaması yaptı.
SİVİL TOPLUM Haberi


ÖGEDAY ŞU İFADELERE YER VERDİ,

 

"Terör, son günlerde Ülkemizin birlik ve beraberliğini, vatandaşlarımızın huzur ve kardeşliğini hedef alan, asker, polis, sivil ayırımı yapmaksızın farklı terör gruplarınca gerçekleştirilen hain saldırılarla, cani, insanlık dışı ve karanlık yüzünü göstermeye çalışmaktadır.

 

 

Bitlis, Van, Elazığ saldırılarından sonra bu kez de Gaziantep’te bir düğün Salonu’na yönelik menfur bir saldırı gerçekleştirilmiştir. Saldırı sonucunda ise,51 kardeşimiz hayatını kaybetmiştir.

 

İşte terör hain yüzünü bir kez daha gösterdi, bu durum terörün ve teröristin dini ,imanı ve vijdanının olmadığının bir göstergesidir.

 

Bu tür menfur saldırılar terör örgütü ve destekçilerinin acımasızlığını, insanlık dışılığını gösterdiği gibi çaresizliğini de ortaya koymaktadır. Ancak belirtmeliyim ki bu ve benzeri terör eylemleri millet olarak bizleri birbirimize daha çok yakınlaştırmakta, teröre karşı mücadelede inancımızı, kararlılığımızı, birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi pekiştirmektedir.

 

 

Milletimiz 15 Temmuz darbe girişimine karşı tek vücut olarak bunun en güzel örneğini tüm dünyaya göstermiştir.

 

 

Milletimizin huzuruna, ülkemizin barış ortamına kastetmeyi amaçlayan bu menfur saldırıları nefretle kınıyor; hain saldırı sonucu hayatını kaybeden vatandaşlarımıza ve şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum."

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Ögeday”Terörün, dini,, imanı, ve, vicdanı, yoktur”,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Haber Yazılımı