Haber Detayı
22 Mart 2019 - Cuma 15:02
 
MÜŞTEREK MESLEK KOMİTESİ TOPLANTISI YAPILDI
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Müşterek Meslek Komitesi toplantısı gerçekleştirildi.
SİVİL TOPLUM Haberi


Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Müşterek Meslek Komitesi toplantısı, ATSO Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şükrü Köse, ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker, ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri Hayrettin Güzbey ve Ahmet Anlıak’ın hazır bulunduğu Müşterek Meslek Komitesi toplantısında Meslek Komiteleri üyeleri yer aldı.

 

6 AYLIK FAALİYETLER SUNULDU

 

Toplantıda ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol, ATSO’nun 6 aylık faaliyetleri hakkında bilgilendirme sunumu yaptı. Şenol, mevzuat çerçevesinde Mart ve Eylül aylarında Müşterek Meslek Komitesi toplantısı düzenlendiğini belirtti.

 

GELEN TALEPLER, İLGİLİ MAKAMLARA İLETİLİYOR

 

Sunumun ardından, toplantıyı yöneten ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şükrü Köse, Meslek Komiteleri’nin Ticaret ve Sanayi Odaları için önemine dikkat çekti. Köse, Meslek Komiteleri’nden gelen talep ve çözüm önerilerini ilgili makam ve mercilere ilettiklerini hatırlattı.

 

SON KONUŞMAYI TÜRKER YAPTI

Köse’nin konuşmasından sonra Meslek Komiteleri’nin temsilcileri tek tek söz alarak kendi sektörleri hakkında bilgi verdi. Toplantı, ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker’in konuşması ile sona erdi. 

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: MÜŞTEREK, MESLEK, KOMİTESİ, TOPLANTISI, YAPILDI,
Haber Videosu
Yorumlar
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı