Haber Detayı
09 Ekim 2016 - Pazar 14:46
 
Mucize Kelimesinin İngilizce Anlamın Afyonlular konusarakogren.com ile Öğrendi.
Teknoloji alanında yaşanan gelişmeler sayesinde bilgiye ulaşmak çok kolay bir hal aldı. Tüm dünya parmaklarınızın ucuna indirgenmiş durumda ve sağlanan bu kolaylık ile oturduğunuz yerde dünyanın istediğiniz noktasındaki bilgiye ulaşabilmeniz sağlanmaktadır.
EĞİTİM Haberi


Mucize Kelimesinin İngilizce Anlamın Afyonlular konusarakogren.com ile Öğrendi.

Teknoloji alanında yaşanan gelişmeler sayesinde bilgiye ulaşmak çok kolay bir hal aldı. Tüm dünya parmaklarınızın ucuna indirgenmiş durumda ve sağlanan bu kolaylık ile oturduğunuz yerde dünyanın istediğiniz noktasındaki bilgiye ulaşabilmeniz sağlanmaktadır. İngilizce bu nedenle hemen hemen her statüye sahip birey için çok gerekli olmaktadır. Bireyler mesleki İngilizce, genel İngilizce, sınava hazırlık İngilizcesi şeklinde farklı alanlarda kurslar alabiliyor. Bu alanda afyonun en iyi ingilizce kursu araştırmaları yapabilir ve farklı özelliklerde kurslar arasından seçimler yaparken mutlaka müfredatlarını ve ders işleme metotlarını sormanız gereklidir. Modern anlamda verilen eğitimler sınıf bazında olduğunda sınıfın tercih ettiği amaca yönelik hazırlanan programlar, sınıfın ilerleme durumuna göre işlenmektedir. YDS, TOEFL gibi İngilizce sınavlarının yanı sıra lisans programlarının hazırlık sınıflarını geçebilmek amacı ile tercih edilen hızlandırılmış programlarda tercih edebilirsiniz. Kurs programları hafta içi ya da hafta sonu farklı zaman aralıklarında yer alabiliyor. Belirli bir zaman ve bütçe ayıran bireyler için kendini geliştirme fırsatları sunuluyor.

Hangi grupta olursa olsun eğer sıfırdan İngilizce eğitimine başlanılacak ise temel İngilizce konuları baz alınıyor. Sayılan ve sayılamayan isimlerin ayırımı ile başlayan dersler gramer konularının bel kemiğini oluşturan zamanlarla ile sürdürülüyor. Sıfatlar, zamirler, zarflar, edatlar gibi konularda zamanlardan sonra işlenebilecek daha detaylı cümle kalıpları arasında yer alıyor. Kelime ezberleri mesleki İngilizce kursları dahil, her alanda İngilizce öğrenen bireyler için oldukça gereklidir. Film izleyerek, kitap okuyarak İngilizce dil seviyesini geliştirmek, kelime hazinenize yeni kelimeler katmak mümkündür. Öğrendiğiniz her kelimenin cümle içerisinde kullanımları ile ilgili pratikler yapmakta önünüze açacak çalışmalar olacaktır. Bu alanda mucize ingilizce anlamı miracle olmaktadır. Cümle içerisinde farklı sıfatların nitelediği bir isim olarak kullanılabilir ya da zamir olarak kullanılarak çok farklı anlamlar oluşturabilir. İngilizce kelimeler kendi başına farklı anlamlar içerirken, cümle içerisinde kullanıldığında çok farklı bir anlama bürünebilir. Pratiğin önemi işin tamda bu kısmında ortaya çıkıyor. Pratik anlamında ne kadar fazla cümle kurar ve kelimeyi ne kadar farklı kelimelerle kullanırsanız hafızanızda yerleşmesi o kadar fazla olacaktır.

            Sistem olarak tüm bu özelliklerin birleştiği bir adres olarak www.konusarakogren.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. İstanbul Üniversitesi öğrencileri tarafından kurulan bu site günümüzde binlerce kursiyeri bulunan online eğitim kurumu durumundadır. Eğitmenlerinin tamamının ana dili İngilizce bu sayede telaffuz alanında çok önemli gelişmeler kaydediliyor. Kursiyerlerle İngilizce sohbetler yapılmakta ve bireyin eksiklikleri gözden geçirilerek bu eksikliklerin giderilmesine yönelik eğitim programları hazırlanıyor. Günlük olarak sunulan dersler 10- 20 -30 dakikalık zaman dilimlerinde verilmektedir. Sabah saat 06.00 ile gece 00.00 arasında herhangi bir zaman dilimi tercih edebilir, ister işyerinizde öğlen molanızı değerlendirebilir, isterseniz de akşam saatlerinde yoğunluk çayınızı yudumlardan İngilizce dersinizi işleyebilirsiniz. Düzenli olarak yapılacak İngilizce derslerinin yanı sıra verilen ödevleri takip ederek te anında konuşma alanında faydasını görmeye başlayabilirsiniz. Her ders MP3 olarak kaydedilmekte ve öğrencilere sunulan panel üzerinde kaydedilmektedir. Bir sonraki ders kullanılacak kelimelerin ezberlenmesi için bu MP3’ler sonunda ezberlenecek kelimelerde sunulmaktadır. Her gün bir önceki dersin tekrarını yapabilir ve verilen kelimelerle bir sonraki derse hazırlanabilirsiniz.

Kaynak: (AKH) - Afyon Kent Haber Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Mucize, Kelimesinin, İngilizce, Anlamın, Afyonlular, konusarakogren.com, ile, Öğrendi.,
Haber Videosu
Yorumlar
Diğer Haberler
FATİH ANADOLU LİSESİ YİNE PORTEKİZ’DE!
Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun Açılışına Bakan Soylu'da katıldı
EKREM YAVUZ İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ VE ÖĞRETMENLERİNDEN ANLAMLI YARDIM.
MİNİKLERİN SİNEMA KEYFİ
REKTÖR SOLAK GSF ATÖLYELERİNİ YERİNDE İNCELEDİ
BİTKİSEL ATIK YAĞLAR MİNİK ELLER TARAFINDAN TOPLANIYOR
2018-KPSS ÖNLİSANS SINAVINDA NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ AÇIK
AKÜ EV SAHİPLİĞİNDE TURİZM KONGRESİ BAŞLADI
İHSANİYE TURİZM MESLEK LİSESİ’NDEN AŞURE ETKİNLİĞİ
Fatih Anadolu Lisesi STEM eğitiminin merkezi olacak...
KPSS SINAVINI SANİYELERLE KAÇIRDI !!
AKÜ'DEN TÜBİTAK BİGG DESTEK PROGRAMI
“Eleştirel Düşünme ve Eleştirel Medya Okuryazarlığı Eğitimi”
Tıbbi ve aromatik bitkilerde Afyonkarahisar örneklemi önemli
TEKNOPARK YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPILDI
AFYONKARAHİSAR'DA OKUL SERVİSLERİ DENETLENDİ
İngiltere ve İngiltere dil okulları
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BASIN AÇIKLAMASI
PTT Öğrencileri sevindirdi
Afyon Anadolu İmam Hatip Lisesinin YKS başarısı
Ankara Erkek Yurdu
AFYON'DA ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI
DİNAR'DA ÖĞRENCİLERE 500 TİŞÖRT VE ŞAPKA DAĞITILDI
AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ ALACAK
AKÜ'DE YAZ OKULU BAŞLADI
ÖĞRENCİLER BAŞKAN ÇOBAN'A İZLENİMLERİNİ AKTARDI
Afyon Kocatepe Üniversitesi personellerinden 15 Temmuz'a yoğun katılım
Prof. Dr. Mustafa Solak Emirdağ'dan gelen ziyaretçileri kabul etti
AKÜ'DE KÜLTÜR VE EKOLOJİ TEMELLİ DOĞA OKULU BAŞLADI
Emirdağ'da Okuma Saati Projesi
MUSTAFA SOLAK MAKAMINDA KABUL ETTİ
Afyon'da Sınava geç kalan öğrenciyi Polis yetiştirdi
Ulusal Gazeteler
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Alıntı Yazarlar
Anketler
Afyonkarahisar'da yaşamaktan mutlu musunuz?
Özlü Sözler
Bize karşı silah taşıyan, bizden değildir


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv
Modül 1

sanalbasin.com üyesidir

Haber Yazılımı