Haber Detayı
09 Ekim 2016 - Pazar 14:46
 
Mucize Kelimesinin İngilizce Anlamın Afyonlular konusarakogren.com ile Öğrendi.
Teknoloji alanında yaşanan gelişmeler sayesinde bilgiye ulaşmak çok kolay bir hal aldı. Tüm dünya parmaklarınızın ucuna indirgenmiş durumda ve sağlanan bu kolaylık ile oturduğunuz yerde dünyanın istediğiniz noktasındaki bilgiye ulaşabilmeniz sağlanmaktadır.
EĞİTİM Haberi


Mucize Kelimesinin İngilizce Anlamın Afyonlular konusarakogren.com ile Öğrendi.

Teknoloji alanında yaşanan gelişmeler sayesinde bilgiye ulaşmak çok kolay bir hal aldı. Tüm dünya parmaklarınızın ucuna indirgenmiş durumda ve sağlanan bu kolaylık ile oturduğunuz yerde dünyanın istediğiniz noktasındaki bilgiye ulaşabilmeniz sağlanmaktadır. İngilizce bu nedenle hemen hemen her statüye sahip birey için çok gerekli olmaktadır. Bireyler mesleki İngilizce, genel İngilizce, sınava hazırlık İngilizcesi şeklinde farklı alanlarda kurslar alabiliyor. Bu alanda afyonun en iyi ingilizce kursu araştırmaları yapabilir ve farklı özelliklerde kurslar arasından seçimler yaparken mutlaka müfredatlarını ve ders işleme metotlarını sormanız gereklidir. Modern anlamda verilen eğitimler sınıf bazında olduğunda sınıfın tercih ettiği amaca yönelik hazırlanan programlar, sınıfın ilerleme durumuna göre işlenmektedir. YDS, TOEFL gibi İngilizce sınavlarının yanı sıra lisans programlarının hazırlık sınıflarını geçebilmek amacı ile tercih edilen hızlandırılmış programlarda tercih edebilirsiniz. Kurs programları hafta içi ya da hafta sonu farklı zaman aralıklarında yer alabiliyor. Belirli bir zaman ve bütçe ayıran bireyler için kendini geliştirme fırsatları sunuluyor.

Hangi grupta olursa olsun eğer sıfırdan İngilizce eğitimine başlanılacak ise temel İngilizce konuları baz alınıyor. Sayılan ve sayılamayan isimlerin ayırımı ile başlayan dersler gramer konularının bel kemiğini oluşturan zamanlarla ile sürdürülüyor. Sıfatlar, zamirler, zarflar, edatlar gibi konularda zamanlardan sonra işlenebilecek daha detaylı cümle kalıpları arasında yer alıyor. Kelime ezberleri mesleki İngilizce kursları dahil, her alanda İngilizce öğrenen bireyler için oldukça gereklidir. Film izleyerek, kitap okuyarak İngilizce dil seviyesini geliştirmek, kelime hazinenize yeni kelimeler katmak mümkündür. Öğrendiğiniz her kelimenin cümle içerisinde kullanımları ile ilgili pratikler yapmakta önünüze açacak çalışmalar olacaktır. Bu alanda mucize ingilizce anlamı miracle olmaktadır. Cümle içerisinde farklı sıfatların nitelediği bir isim olarak kullanılabilir ya da zamir olarak kullanılarak çok farklı anlamlar oluşturabilir. İngilizce kelimeler kendi başına farklı anlamlar içerirken, cümle içerisinde kullanıldığında çok farklı bir anlama bürünebilir. Pratiğin önemi işin tamda bu kısmında ortaya çıkıyor. Pratik anlamında ne kadar fazla cümle kurar ve kelimeyi ne kadar farklı kelimelerle kullanırsanız hafızanızda yerleşmesi o kadar fazla olacaktır.

            Sistem olarak tüm bu özelliklerin birleştiği bir adres olarak www.konusarakogren.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. İstanbul Üniversitesi öğrencileri tarafından kurulan bu site günümüzde binlerce kursiyeri bulunan online eğitim kurumu durumundadır. Eğitmenlerinin tamamının ana dili İngilizce bu sayede telaffuz alanında çok önemli gelişmeler kaydediliyor. Kursiyerlerle İngilizce sohbetler yapılmakta ve bireyin eksiklikleri gözden geçirilerek bu eksikliklerin giderilmesine yönelik eğitim programları hazırlanıyor. Günlük olarak sunulan dersler 10- 20 -30 dakikalık zaman dilimlerinde verilmektedir. Sabah saat 06.00 ile gece 00.00 arasında herhangi bir zaman dilimi tercih edebilir, ister işyerinizde öğlen molanızı değerlendirebilir, isterseniz de akşam saatlerinde yoğunluk çayınızı yudumlardan İngilizce dersinizi işleyebilirsiniz. Düzenli olarak yapılacak İngilizce derslerinin yanı sıra verilen ödevleri takip ederek te anında konuşma alanında faydasını görmeye başlayabilirsiniz. Her ders MP3 olarak kaydedilmekte ve öğrencilere sunulan panel üzerinde kaydedilmektedir. Bir sonraki ders kullanılacak kelimelerin ezberlenmesi için bu MP3’ler sonunda ezberlenecek kelimelerde sunulmaktadır. Her gün bir önceki dersin tekrarını yapabilir ve verilen kelimelerle bir sonraki derse hazırlanabilirsiniz.

Kaynak: (AKH) - Afyon Kent Haber Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Mucize, Kelimesinin, İngilizce, Anlamın, Afyonlular, konusarakogren.com, ile, Öğrendi.,
Haber Videosu
Yorumlar
Diğer Haberler
5 Tavsiye: İngilizce Öğrenmeye Nasıl Başlamalıyız?
HİZMET İÇİ EĞİTİMLE KALİTE ARTIYOR
ATSO'DA PAZARLAMA EĞİTİMİ YAPILDI
AFYON İÇME SUYU ARITMA TESİSİNE ZİYARET
AYŞEGÜL ARSOY İLKOKULU’NDAN MUHTEŞEM KEP TÖRENİ
TÜBİTAK 4007 AFYONKARAHİSAR BİLİM ŞENLİĞİ, 9-12 MAYIS TARİHLERİ’NDE YAPILIYOR
Adım Üniversiteleri Birliği 2. Grup Toplantısı
Dr. Erdal Atabek “DİJİTALLEŞEN DÜNYADA BİR YETİŞKİN YETİŞTİRMEK”
Öğrenciler Kocatepe'de ağırlandı
Afyonkarahisar Kitap Fuarı etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor
BALKANLIOĞLU’NDAN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ
"AÇAL yeniden sınavla öğrenci alan okul olmalı"
Afyonkarahisar KYK Satranç Turnuvası sona erdi
Afyonkarahisar Belediye Başkanın'dan eğitime tam destek
Türkiye Finali için Afyonkarahisar'a geldiler
Sinada 19’ncu sayısı ile okuyucu ile buluştu
Afyon Lisesi Mezunları 50. Yıl Buluşması yarın
Muhtarların Eğitim Programı devam ediyor
GENÇ GİRİŞİMCİLERE SERTİFİKALARI VERİLDİ
AKÜ TURİZM FAKÜLTESİ TRAVELEXPO’YA KATILDI
Kısa sürede İngilizce öğrenmenin yöntemleri
GENÇLER ARASI BİLGİ YARIŞMASI AFYONKARAHİSAR İL BİRİNCİLİĞİ YAPILDI
Hattat Ali Hüsrevoğlu Mezun olduğu Okulu ziyaret etti
Afyon'da Girişimci olmak isteyenler mülakattan geçti
UltrAslan Üni Kocatepe öğrencilerinden takdirlik davranış
AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ SON SIRALARDA !!!
Okuma yazma eğitimi İscehisar'da devam ediyor
Kitap Fuarı’na ilgi yoğun oldu
Mektebim Okulları, ATSO’yu ziyaret etti
İmkanlar en iyi şekilde kullanılmalı
“Kültürün Başkenti Afyonkarahisar”
Bin 812 öğrenciye eğitim yardımı
2.Lig Kırmızı Grup
İddaa Canlı Skor
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Özlü Sözler
Denizin dibinde incilerle taşlar karışık olarak bulunurlar, övülecek şeyler de kusur ve yanlışların arasında bulunurlar


Mevlana
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv
Alexa
Haber Yazılımı