Haber Detayı
19 Nisan 2017 - Çarşamba 23:26
 
MİNİKLER PEYGAMBER EFENDİMİZİ ANDILAR
14-20 Nisan Kutlu Doğum kapsamında Büyükkalecik Kocatepe İlkokulu Öğrencileri hazırlamış oldukları programı 18 Nisan 2017 Salı günü kasaba halkına sundular.
YAŞAM Haberi


14-20 Nisan Kutlu Doğum kapsamında Büyükkalecik Kocatepe İlkokulu Öğrencileri hazırlamış oldukları programı 18 Nisan 2017 Salı günü kasaba halkına sundular. Programa Merkez Camii İmam Hatibi Mevlüt Akcal hocamızın Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Ana sınıfı öğrencileri Salavat eşliğinde kasaba halkını selamladılar. Sınıfların ilahi Gösterileri, Hadis Demeti Sunumları, şiirler ve Tek Gözlü Annenin hikayesi ile duygular doruğa ulaştı.

 

Velilerle işbirliği içerisinde tamamlanan 7 Hatmi Şerif, 300 Yasin-i Şerifler ve Salavatı Şeriflerin duası Kurtuluş Camii İmam Hatibi Mehmet AKDENİZ hocamız tarafından yapılarak Peygamber Efendimize bağışlandı. Bu yıl Geleneksel olarak Dördüncüsü düzenlenen Kutlu Doğum Haftası Kutlama Programına 150 öğrenci ve 200’ e yakın kasaba halkı iştirak etti.

 

ilgiyle izlenen program velilerin büyük beğenisini kazanmıştır. Okul Müdürü Fatma Arzu İZGÖRDÜ yapılan etkinliklerde emeği geçen öğrenci ve öğretmenlere teşekkürlerini sunduktan sonra, velilerin bu şekilde iştirak etmesinden dolayı teşekkürlerini sunarak programa son verildi.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: MİNİKLER, PEYGAMBER, EFENDİMİZİ, ANDILAR,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı