Haber Detayı
18 Mart 2016 - Cuma 20:18
 
MHP Türk Milletinin Çimentosudur
MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak Bolvadin ve Sultandağı ilçelerini ziyaret etti.
SİYASET Haberi


İlçe ziyaretlerini sürdüren Parsak, “MHP Türk Milleti’nin bağrından çıkmış bir siyasi harekettir. Hiçbir güç MHP’yi bölemez” dedi

 

İlçe ve beldelerde hem vatandaşlarla hemde teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak, Bolvadin’de yeni iş yeri açan MHP İlçe Başkanı Süleyman Toker’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Beraberinde MHP İl Başkanı Raşit Demirel ile açılışa katılan  Parsak hayırlı kazançlar diledi.

SULTANDAĞI UNUTULMADI

Bolvadin ilçesini ziyaretinin ardından Sultandağı ilçesine geçen Parsak burada esnafla ve teşkilat üyeleriyle bir araya geldi. MHP’nin 47 yıllık siyasi bir hareket olmasına rağmen Türk Milleti’nin doğuşuyla birlikte var olduğuna dikkat çeken Parsak, “Türk Milleti yaşadığı sürece MHP’de yaşayacaktır. Hiçbir güç kutlu hareketimizi yok edemeyecektir” dedi.

MHP TÜRK MİLLETİ’NİN YANINDADIR

MHP’ni bugüne kadar Türk Milletine asla yalan söylemediğine dikkat çeken Parsak, “Gündelik siyasi partiler oylarını biraz artırmak için sabah ayrı bir yalan akşam ayrı bir yalan ortaya atabiliyor. Dün söylediklerini bugün inkar edebiliyor. Ancak MHPoy telaşıyla milletini asla kandırmamıştır. Bugüne kadar Türk Milleti’nin başını öne eğdirecek yanışlın içine girmemiştir. Türk Milletinin menfaatleri neyi gerektiriyorsa tavrı o şekilde olmuştur. Allah’ın izniyle de bundan sonra bu şekilde devam edecektir” dedi. 

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: MHP, Türk, Milletinin, Çimentosudur,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı