Haber Detayı
20 Kasım 2018 - Salı 00:33
 
MESLEK LİSELERİ’NDE YERLİ, YEŞİL VE YENİ ÖRNEKLER ANLATILACAK
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın ile Afyon Kocatepe Üniversitesi İktisat Bölümü Öğretim Üyesi Doç.Dr. Murad Tiryakioğlu, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.
SİVİL TOPLUM Haberi


İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın ile Afyon Kocatepe Üniversitesi İktisat Bölümü Öğretim Üyesi, Yerli Yeşil Yeni Mesleki Eğitim Toplumsal Farkındalık Projesi Koordinatörü Doç.Dr. Murad Tiryakioğlu, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

 

KÜTÜPHANELER KURULACAK

 

Yalçın ve Tiryakioğlu, Meslek Liseleri’nde sanayideki yerli, yeşil ve yeni örneklerin anlatılacağı modüllerin yanı sıra öğrencilerin konu hakkında bilgi edinebileceği kütüphanelerin de kurulmasını öngören proje hakkında Serteser’e bilgi verdi.

 

TEKNİK ELEMAN YETİŞMESİ İÇİN ÖNEMLİ

 

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de Meslek Liseleri’nin teknik eleman yetiştirilmesinde önemli bir işlevi olduğunu kaydederek ‘Bu proje ile gençlerimizin bilgi ve görgülerinin artacağını düşünüyorum. Projede emeği geçen herkesi kutluyorum’ dedi.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: MESLEK, LİSELERİ’NDE, YERLİ,, YEŞİL, VE, YENİ, ÖRNEKLER, ANLATILACAK,
Haber Videosu
Yorumlar
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı