Haber Detayı
09 Ocak 2016 - Cumartesi 22:11
 
MERKEZİ MEKKE’NİN FETHİNİNİN 1386 YILDÖNÜMÜ KUTLADI
Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi(Merkez) önemli gün ve haftalar ile ilgili gençlere farkındalık kazandırma çalışmalarına ara vermeden yenilerini ekliyor.
DİĞER Haberi


Mekke’nin fethinin 1386. yıldönümü Gençlik Merkezinin “ Has Oda”sında 35 gencin katılımı ile 07.01.2016 tarihinde yapılan bir program ile kutlanmıştır. Yapılan program kapsamında Mekke'nin Fethi ile ilgili şiiri dinletisi yapılarak, Fetih ile ilgili video gösterimi yapılmıştır. Akabinde İmam Hatip Lisesi öğretmenlerinden Ramazan AYDOĞDU Bey gençlere Mekke’nin fethi konusunda Peygamber Efendimizin hayatından örnekler vererek bilgi vermiştir. Gençlerin soruları cevaplanmış ve sohbet edilmiştir. Program sonrasında Gençlik Merkezi Müdürü tarafından gençlere efendimizin hayatının anlatıldığı SİYER kitapları hediye edilmiştir.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: MERKEZİ, MEKKE’NİN, FETHİNİNİN, 1386, YILDÖNÜMÜ, KUTLADI,
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Kırmızı Grup
İddaa Canlı Skor
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Özlü Sözler
Erdemli insan, tasaları silkip atandır.


Konfüçyus
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Arşiv
Alexa
Haber Yazılımı