Haber Detayı
25 Aralık 2018 - Salı 23:47
 
Mehmet Zeybek ; “Hizmetimizi en üst seviyeye çıkaracağız”
Zeybek’in projeleri Afyonkarahisar’a değer kazandıracak
SİYASET Haberi


Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Afyonkarahisar belediye Başkan adayı olarak gösterilen Mehmet Zeybek, önemli projelerle geliyor. Zeybek’in projeleri Afyonkarahisar'ın tarihine damga vuracak.

 

Saha çalışmalarına aralıksız devam eden AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, sıkılmadık el, alınmadık gönül bırakmıyor.

 

“Hizmetimizi en üst seviyeye çıkaracağız”

 

Esnaf ziyaretlerine devam eden Zeybek ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada, “Güzel Afyonkarahisarımızı daha da güzelleştireceğiz. Vatandaşlarımızın fikirleri bizim için çok önemli. Şu ana kadar halkımızdan birçok kişi akıllarından geçen, şehirimizde eksik gördükleri veya kendi akıllarındaki projelerini bize aktardılar. Biz proje çalışmalarımızı kendi fikirlerimizin yanına halkımızdan gelen fikirleri de katarak şekillendiriyoruz. Allah bizleri mahcup etmesin. Laf olsun diye değil, akla mantığa yatan, fizibilitesi ve bütçe çalışmaları yapılmış, ayağı yere basan projeler hazırlıyoruz.

Ak Partimizin belediyecilik vizyonu İle hareket ediyoruz. Gerekli bakanlıklar ve müdürlüklerle istişare ederek, sayın bakanımızın ve milletvekillerimizin de katkılarıyla yapılabilirliğinden emin olduğumuz projelerimizi açıklayacağız. Bizler Cumhurbaşkanımızın güvenine layık olmaya çalışıyoruz.

Bize göre Belediye Başkanlığı vizyonu, sadece içi boş vaatlerde bulunup günü kurtarmak için değil, geçmişin, şimdinin ve geleceğin belediye başkanı nasıl olur vizyonudur. Bu anlamda çalışmalarımızı da buna göre şekillendiriyoruz. Halkımıza hizmet etmek için ve Cumhurbaşkanımızın bize olan güvenini en iyi şekilde temsil etmek amacıyla yapacağımız hizmetlerimizi en üst seviyeye çıkararak çalışacağız” dedi.

 

“Cumhurbaşkanımız ilimiz için beklentilerini iletti”

 

“Cumhurbaşkanımız, Afyonkarahisar’dan beklentilerini bir kez daha bize illettiler” diyen Zeybek, “Bizde 31 Mart'a kadar tüm teşkilatlarımızla birlikte, inşallah kapı kapı dolaşarak adım atılmadık yer bırakmayacağız. Sonunda da inşallah Afyonkarahisar halkının desteğiyle seçimlerden zaferle çıkacağız.

Afyonkarahisar projelerinin uzman bir ekip tarafından hazırlandığını söyleyen Zeybek, kültür ve sanattan mimariye, çevre düzenlemelerinden ulaşıma kadar pek çok alanda yepyeni projeler geliştirildiğini anlattı. Zeybek, "Afyonkarahisar halkı ve teşkilatımızla daha güzel ve daha yaşanabilir bir Afyonkarahisar için el birliğiyle çalışacağız" değerlendirmesini yaptı.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Mehmet, Zeybek, ;, “Hizmetimizi, en, üst, seviyeye, çıkaracağız”,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Özlü Sözler
Musibetin sevabına talip olmaklığın, musibeti çekmekte iken de varsa, zahidsin.


Hz. Muhammed
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Arşiv
Haber Yazılımı