Haber Detayı
06 Nisan 2016 - Çarşamba 00:03
 
MAHMUT EMİN BİRLİKTİR TEŞEKKÜR ETTİ
TÜMSİAD Genel Merkez Heyeti TÜMSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı M. Emin Birliktir’i ziyaret etti
SİVİL TOPLUM Haberi


TÜMSİAD Genel Merkez Heyeti TÜMSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı M. Emin Birliktir’i ziyaret etti

Kurumsal bir yapıda hizmet ediyoruz
TÜMSİAD’ın kurulduğu günden itibaren değerli iş adamlarıyla birlikte ülkemize hizmet ettiğini söyleyen Birliktir, “Tüm şubelerimizle birlikte hem ülkemize hem de insanlığa hizmet etmek için çalışıyoruz” dedi

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ceylan ve 2. Bölge Başkanı Nurcan Erdoğan, TÜMSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı M. Emin Birliktir’i ziyaret ettiler.
BİRLİK İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ
Ziyarette bir konuşma yapan Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ceylan şubeler arasında güzel bir koordinasyon sağlandığını ve genel merkez olarak bu çalışmalara destek verdiklerini söyledi. Kurumsallaşmanın çok önemli olduğunu vurgulayan Ceylan, Afyonkarahisar TÜMSİAD’ın da çalışmalarıyla takdir topladığını ifade etti. 

BİRLİKTİR TEŞEKKÜR ETTİ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TÜMSİAT Afyonkarahisar Şube Başkanı M. Emin Birliktir ise, şubeler arasında genel durum değerlendirmesi yapılmasından memnuniyet duyduklarını söyledi. TÜMSİAD’ın dünya geneline yayılan büyük bir kuruluş olduğunu kaydeden Birliktir, “İşadamlarının ve istihdam ettikleri elemanların kişisel, mesleki, sosyal ve kültürel gelişimlerine destek olmak istiyoruz. Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin iş ve işleyiş sistemlerinin geliştirilmesine katkıda bulunmak en önemli prensibimizdir. İşletmelerimizin, toplam kalite yönetimi standartlarına uygun çalışmalarını teşvik etmek, Özel sektörün ara eleman ihtiyacını karşılamak için Milli Eğitim Bakanlığı ve Sektör Temsilcileri ile birlikte Meslek liselerine işlerlik kazandırarak uygulanabilir projeler üretmek istiyoruz” dedi. 


MARKA HALİNE GELİYORUZ
TÜMSİAD’ın büyük bir marka oluşturduğunu söyleyen Birliktir, “TÜMSİAD İşadamları Derneği olarak, yerel ve evrensel değerlere sahip, azim ve kararlılıkla bütün insanlığa hizmet eden, dürüst, dinamik ve çalışkan, girişimci, gelişime açık, geleceğin dünyasında söz sahibi olan, dünyadaki tüm ülkelerde Türkiye’yi marka haline getirecek iş adamları kuşağı oluşturmaktır” dedi.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: MAHMUT, EMİN, BİRLİKTİR, TEŞEKKÜR, ETTİ,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı