Haber Detayı
16 Şubat 2017 - Perşembe 09:24
 
KONAK’IN ZİYARET ATAĞI SÜRÜYOR
Başmakçı ve Dazkırı Esnaf Odalarını ziyaret etti. İdari İşler Başkanı Uzm.Dr. Duran’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu
SİVİL TOPLUM Haberi


Afyon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak, ilçe ziyaretleri devam ediyor.

Başmakçı  ve Dazkırı’yı ziyaret eden ESOB heyeti, daha sonra Kamu Hastaneleri Birliği İdari İşler Başkanlığı görevine getirilen Uzm. Dr. Mehmet Duran’ı ziyaret etti.

ESOB Başkanı Abdülkadir Konak, Başkan Vekili Atilla Kocabaş ve Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Tan’dan oluşan heyet, önce Başmakçı Esnaf Odası Başkanı Muhammet Şentürk’ü ziyaret etti.

İlçe esnafının sorunlarını ilk ağızdan dinleyen Başkan Konak, daha sonra Dazkırı Esnaf Odası’nı ziyaret ederek Ömer Ali Keskin’le bir araya geldi.

Başmakçı ve Dazkırı Esnaf Odalarını ziyaretinde başkanlarla hem yerel sorunlar hem de ülke gündemini konuştuklarını kaydeden Başkan Konak, “Bizler seçimden seçime değil, her zaman oda’larımızı ziyaret ederek dert ve sıkıntıları dinliyoruz. Amacımız, birliğimize bağlı tüm Oda Başkan ve yönetim kurulları ile esnafımızla işbirliği içinde olmaktır” dedi.

İDARİ İŞLER BAŞKANI DURAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Geçtiğimiz günlerde Afyon Kamu  Hastaneleri Birliği İdari İşler Başkanlığına getirilen Uzm.Dr. Mehmet Duran’ı makamında ziyaret eden ESOB Başkanı Abdülkadir Konak “Sayın Duran’ın yıllardır Afyonumuza hizmetlerini biliyoruz. İdari İşler Başkanlığına getirilmesine çok memnun olduk. Sayın Duran’ın güzel hizmetlere imza atacağına eminiz” diye konuştu.

ESOB heyetinin Kamu Hastaneleri Birliği İdari İşler Başkanı  Uzman Doktor Mehmet Duran’a olan ziyaretinde Afyon’un önemli simalarında Bekir Erten de bulundu. 

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: KONAK’IN, ZİYARET, , ATAĞI, SÜRÜYOR,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı