Haber Detayı
23 Ocak 2019 - Çarşamba 00:04
 
‘Komşu’ Gelinlik için Türkiye’ye Geliyor
Yunan Gelinler, Türk Gelinliği ile Dünya Evine Girecek
EKONOMİ Haberi


Avrupa’da sektörünün en büyük fuarı haline gelen IF Wedding Fashion-İzmir Gelinlik Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı kapılarını 13. kez açtı. 22-25 Ocak 2019 tarihinde düzenlenen fuar kapsamında gerçekleştirilecek “IF Wedding 2019 Alım Heyeti” organizasyonunda, Türk gelinlik ve abiye giyim ihracatçıları ürünlerini Yunan alıcılara sergileyecek.

 


İkili Görüşmeler GerçekleşecekTicaret Bakanlığı koordinatörlüğünde ve Ege İhracatçı Birlikleri organizatörlüğünde İZFAŞ tarafından düzenlenen  IF Wedding Fashion 2019 İzmir Fuarı kapsamında düzenlenen “alım heyeti” programı
23 Ocak günü B holünde “Hosted Buyer Lounge” alanında  gerçekleştirilecek.  Alım heyeti programı kapsamında Yunanistan’da yerleşik ithalatçı alıcılar, gelinlik ve gece elbisesi imalatçısı ve ihracatçısı firmalarımız ile ikili görüşmelerde buluşacak. 10’un üzerinde ihracatçı firmamız ikili görüşmelere katılacak.82 ülkeden 20 Binin Üstünde AlıcıIF Wedding Fashion 2019 fuarı ilgili açıklamalarda bulunanan Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Başkanı Burak Sertbaş “IF Wedding Fashion artık sektörde marka haline gelmiş bir fuar. Geçen yıl 82 ülkeden 20 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırladık. Gelinlik, damatlık ve abiye giyim sektöründe Avrupa’ya, Ortadoğu’ya ve komşu pazarla açılmak ve bu pazarlarda etkinliğimizi artırıma için bu fırsatı değerlendirmeliyiz. Bu yılki fuarı döneminde de üreticilerimizin, ihracatçılarımızın iyi ticari bağlantılar sağlayacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.IF Wedding Fashion 2019 fuarı 22-25 Ocak 2019 tarihlerinde ziyaretçilerini ağırlayacak. Fuar süresince Gelinlik Tasarım Yarışması, defileler, atölye çalışmaları ve söyleşiler gerçekleşecek. 

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: ‘Komşu’, Gelinlik, için, Türkiye’ye, Geliyor,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Özlü Sözler
Ölür ise ten ölür, canlar ölesi değil…"


Yunus Emre
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Arşiv
Haber Yazılımı