Haber Detayı
26 Ocak 2016 - Salı 22:47
 
Kılıçdaroğlu'ndan Afyon'a teşekkür
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet Halk Partisi'nin Afyonkarahisar'daki çalışmaları için Afyon'a teşekkür etti. Kılıçdaroğlu, Milletvekili Burcu Köksal ve Sultandağı ilçelerinin çalışmalarını takdir ettiğini belirtti.
SİYASET Haberi


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultandağı İlçe Örgütü, CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal ile birlikte CHP Grup Toplantısı'na katıldı. Grup toplantısından önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret eden heyet, Kılıçdaroğlu'nun özel teşekkürleri ile güç depoladı. CHP Sultandağı İlçe Başkanı Ali Rıza Yılmaz, 1 Kasım'da Sultandağı'nda CHP'nin birinci olduğunu gösteren seçim tutanağını Kılıçdaroğlu'na hediye etti.

BAŞARI TÜM AFYON'A YAYILSIN

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren CHP Lideri Kılıçdaroğlu, "Afyonkarahisar'ın Sultandağı ilçesinde partimizin birinci olması, önemlidir. Sultandağı ilçe örgütümüze ve Sultandağı Belediye Başkanımız Osman Acar'a teşekkür ediyorum. Bu başarınızın devamını ve tüm Afyon'da aynı başarıyı göstermenizi bekliyorum" dedi.

KÖKSAL, GÖREVLERİN ÜSTESİNDEN GELİYOR

Milletvekili Burcu Köksal hakkında da konuşan Kılıçdaroğlu, "Afyonkarahisar'ın dertleri ile dertlenen, her zaman vatandaşın yanında olan bir milletvekilini Ankara'ya gönderdiniz. Burcu vekilimin hem Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde, hem de Afyonkarahisar'da gösterdiği gayreti takdirle karşılıyorum. Kendisine verilen tüm görevlerin üstesinden geliyor. Parlamento da gerek ülkemizin gerekse de Afyonkarahisar'ın sorunlarını gündeme getiriyor. Böyle mücadeleci bir vekili Ankara'ya gönderdiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Heyet daha sonra Milletvekili Burcu Köksal'ı makamında ziyaret ederek Ankara'dan ayrıldı.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Kılıçdaroğlu'ndan, Afyon'a, teşekkür,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı