Haber Detayı
08 Ocak 2018 - Pazartesi 18:55
 
KARAGÖZ "ASLANLAR GİBİ ÜYELERİMİZ VAR"
Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Başkanı Mehmet Karagöz, tek aday tek başkan.
SİVİL TOPLUM Haberi


Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası  genel kurulu  gerçekleştirildi.

Tek aday olarak seçimlere katılan Mehmet Karagöz 4 yıllığına tekrar başkan seçildi.

MHP Milletvekili Mehmet Parsak, bir çok meslek odası başkanının da katıldığı seçimlerde, divan başkanlığına  Afyon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak getirildi.   

Faaliyet raporları ve diğer kurulların raporlarının okunmasından sonra söz alan MHP Milletvekili Mehmet Parsak, esnafın bütün genel kurullarına ellerinden geldiği kadar katıldıklarını ifade etti.

Parsak, “Ankara’daki grup toplantılarımız ve meclis çalışmalarından arta kalan tüm zamanlarımda Afyon ve ilçelerindeki esnaf odası seçimlerine katılmayı arzu ediyorum.  Bütün esnaf odası seçimlerinde de belirttiğimiz gibi Söz konusu vatansa gerisi teferruattır diyoruz. Bizler önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben diyenlerdeniz” dedi.

KARAGÖZ “SİYASETTEN ALDIĞIMIZ GÜCÜ ESNAFIMIZ YARARINA KULLANIYORUZ”

Raporların onaylanmasından sonra teşekkür konuşması yapan Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Başkanı Mehmet Karagöz, “Bizim üyelerimiz başka odaların üyelerine benzemez. Bizim odamızda birlik ve beraberlik ön plandadır.  4 yıl içinde bütün fuarları en iyi şekilde takip ettik. Aslanlar gibi üyelerimiz var. Bildiğiniz üzere hem MHP İl Başkanlığını yapıyorum hem de İGM’de MHP Grup Başkanı olarak görev yapıyorum. Bizler siyasetten aldığımız gücü esnafın gaydasına kullanıyoruz” diye konuştu.  

Afyon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak, Elektrikçiler Odası genel kurulunda yaptığı konuşmada, son bir buçuk yılda yapılan iyileştirmelere dikkat çekti. Cumhuriyet tarihinde esnaf ve sanatkarımız için bu kadar iyeleştirme, hibe krediler verilmemiştir diyen Başkan Konak, “Esnafımız yararına çıkan her olumlu karar sonrası memnuniyetimizi dile getirdik.  Sayın Milletvekillerimize Sayın Bakanımız ve hükümetimize buradan teşekkür etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

Mehmet Karagöz Başkanlığındaki yönetim kurulunda şu isimler yer aldı. Mehmet Büyükbezgin, Gülsüm Turhan, Birol Dönerkaya, Serdar Yaraşır, Mustafa Pala, Hüseyin Uçarsu.                          

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: KARAGÖZ, "ASLANLAR, GİBİ, ÜYELERİMİZ, VAR",
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Özlü Sözler
İnsanlara akılları ölçüsünde söz söyleyiniz.


Hz. Muhammed
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Arşiv
Haber Yazılımı