Haber Detayı
03 Mayıs 2016 - Salı 17:19
 
KINALI KUZULAR’DAN BAŞKAN ÇOBAN’A ZİYARET
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 96/2 tertip asker adaylarını makamında kabul etti. Vatani görevini yapmak için askere gidecek kınalı kuzular, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi


     Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 96/2 tertip asker adaylarını makamında kabul etti. Vatani görevini yapmak için askere gidecek kınalı kuzular, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret etti. 

       Ertuğrul Gazi Mahalle Muhtarı Selami Aksoy ile Mecidiye Mahalle Muhtarı Deniz Özcan’ın da katıldığı ziyarette konuklarıyla yakından ilgilenen Başkan Çoban, askerlerin  kazasız belasız ailelerine kavuşmalarını diledi.  

        Birliklerine teslim olacak askerlerin vatani görevlerini hayırlısıyla tamamlamalarını temenni eden  Başkan Çoban;  “Kısa süre sonra o şerefli üniformayı, o şerefli postalları giyerek vatani görevinizi yapacaksınız. Yani annelerimizin tabiri ile kınalı kuzu olacaksınız. Kalbimiz gönlümüz hep sizlerle. Allah burnunuzu kanatmasın” şeklinde konuştu. Ziyaret sonunda Başkan Çoban, 96/2 tertip askerlerimize Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: KINALI, KUZULAR’DAN, BAŞKAN, ÇOBAN’A, ZİYARET,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı