Haber Detayı
28 Şubat 2016 - Pazar 23:35
 
İzmir’de ikamet eden Anıtkayalıların lokali hizmete girdi
Anıtkaya Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Hasan Alperen lokalin sadece Anıtkakayılar için değil İzmir’de ikamet eden tüm Afyonluların evi olarak gördüklerini söyledi
SANAT Haberi


Anıtkaya Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Hasan Alperen lokalin sadece Anıtkakayılar için değil İzmir’de ikamet eden tüm Afyonluların evi olarak gördüklerini söyledi

 

İzmir’de uzun süredir faaliyette olan Anıtkaya Kültür ve Dayanışma Derneği’nin lokali hafta sonu hizmete girdi. Programa İzmir eski Milletvekili Rıfat Sait, AK Parti Buca İlçe Başkanı Neşat Arslan, Anıtkaya Köyü Muhtarı Mehmet Soylu, Anıtkaya Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Hasan Alperen, Anıtkaya İnternet Site Yöneticisi Adem Sancak, çok sayıda Anıtkayalı ve Afyonlular katıldı.

 

Sıcak bir yuvamız oldu

Programın açılışında bir konuşma yapan Dernek Başkanı Hasan Alperen, “Derneğimiz uzun yıllardır İzmir’de faaliyetini sürdürüyor. Birçok sosyal etkinlik yaparak sadece Anıtkayalıların değil Afyonluların birlik içinde olmasını sağladık. Bu etkinlikler sayesinde birlik ve bareberliğin nasıl olduğunu herkese gösterdik. Artık Derneğimizin lokali sayesinde her zaman birlik içinde olabileceğiz. Bu Lokal sadece Anıtkayalıların değil tüm Afyonlu hemşehrilerimizin yuvasıdır. Açılışımıza katılan herkese minnettarız” dedi.

 

Çok mutluyuz

Programa katılan Anıtkaya Köyü Muhtarı Mehmet Soylu ise derneğin oluşturduğu lokal sayesinde İzmir’de evlerinin olduğunu ifade etti. Yönetime teşekkür eden Soylu, “Kurulduğu günden itibaren çok güzel çalışmalara imza atan Anıtkaya Kültür ve Dayanışma Derneği yine göğsümüzü kabarttı. İzmir’de tüm Afyonluların sesi olan derneğimizin bu etkinlikleri önümüzdeki süreçte daha faal olacaktır. Programa katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından programa katılanlara pilav ayran ikramı yapıldı. 

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: İzmir’de, ikamet, eden, Anıtkayalıların, lokali, hizmete, girdi,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı