Haber Detayı
02 Nisan 2016 - Cumartesi 22:52
 
İSTANBUL MİLLETVEKİLİMİZ EKREM ERDEM AFYONKARAHİSAR’DA
Bir dizi toplantı ve istişarelerde bulunmak için Afyonkarahisar’a gelen AK Parti İstanbul Milletvekili, Dil ve Edebiyat Derneği Genel Başkanı Ekrem Erdem’i İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven karşıladı.
SİYASET Haberi


Bir dizi toplantı ve istişarelerde bulunmak için Afyonkarahisar’a gelen AK Parti İstanbul Milletvekili, Dil ve Edebiyat Derneği Genel Başkanı Ekrem Erdem’i İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven karşıladı.

 

Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Genel Merkezi tarafından Afyonkarahisar’da 2 gün boyunca sürecek olan ‘İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’ Korel Termal Otel’de başladı. Dil ve Edebiyat Derneği Genel Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem’i İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven otel girişinde karşıladı. İstişare ve Değerlendirme toplantısında ana temanın ‘Dil ve Türkçe’ olacağı bildirilirken, toplantıya dernek yöneticileri ile tarihçiler katılacağı belirtildi.

 

KONGRE MERKEZİ OLMA YOLUNDA HIZLA İLERLİYORUZ

Afyonkarahisar’ın her geçen gün kongre merkezi olma yolunda hızla ilerlediğini ifade eden İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, birçok kamu kurumlarının ve Sivil Toplum Kuruluşlarının (STK) toplantılarını Afyonkarahisar’da gerçekleştirdiğini ifade etti. Yurdunuseven, “Afyonkarahisar’ımızın her geçen gün geliştiğini hep birlikte görüyoruz. Özellikle sağlık ve kongre merkezi olma yolunda iyi bir ivme kazandı. Her ay düzenli olarak kamu kurumları veya STK’lar ilimizde toplantılar düzenliyor. Bu toplantılarının birini de AK Parti İstanbul Milletvekilimiz Ekrem Erdem beyin Genel Başkanlığını yaptığı Dil ve Edebiyat Derneğidir. Dernek yöneticileri ve tarihçiler burada bir araya gelerek istişareler de bulunacak. Afyonkarahisar’ımızın tanıtımı acısından bu tür toplantıların artarak devam etmesini diliyoruz” dedi. 

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: İSTANBUL, MİLLETVEKİLİMİZ, EKREM, ERDEM, AFYONKARAHİSAR’DA, ,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı