Haber Detayı
09 Nisan 2016 - Cumartesi 15:42
 
İscehisar Belediyesi Araç Filosuna Yeni Bir İş Makinası Daha Kattı
Belediyemiz hizmetlerinin daha hızlı bir şekilde yürütülmesi adına Fen İşleri Müdürlüğü bünyesine kullanılmak üzere 1 adet Hidromek 102S Ekskavatör kazıcı ve yükleyici iş makinesi alındı.
BELEDİYELER Haberi


Belediyemiz hizmetlerinin daha hızlı bir şekilde yürütülmesi adına Fen İşleri Müdürlüğü bünyesine kullanılmak üzere 1 adet Hidromek 102S Ekskavatör kazıcı ve yükleyici iş makinesi alındı.

Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğünün, Temizlik İşleri ile Park ve Bahçe hizmetlerinde kullanılan iş makinelerinin sayısını arttırma anlamın da çalışmalarını sürdürürken, yeni iş makinesini Devlet Malzeme Ofisi’nden teslim aldı.

İscehisarımız için yapılacak olan çalışmalarda kolaylık sağlayacak hamleleri yapmaya gayret gösterdiklerinin altını çizen Belediye Başkanımız Mustafa ÇİBİK, “İscehisar’a ve halkımıza hizmet etme adına her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Bu anlamda hizmet noktasında kullandığımız araçlarımıza yenilerini ekliyoruz. Yeni araçlarla hizmetlerimize devam ediyoruz” dedi.

Yeni alınan iş makinesi Belediye Başkanımız Mustafa ÇİBİK, Belediyemiz Meclis üyeleri ve birim müdürlerimizin duaları eşliğinde kurban kesilerek hizmete sokuldu.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: İscehisar, Belediyesi, Araç, Filosuna, Yeni, Bir, İş, Makinası, Daha, Kattı,
Haber Videosu
Yorumlar
2.Lig Beyaz Grup
Yazarlar
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı