Haber Detayı
31 Mart 2016 - Perşembe 20:54
 
İl birincileri Bilim Eğitim Kurumları’ndan
Bilim Eğitim Kurumları’nda YGS’de dereceye giren öğrenciler çeyrek altınla ödüllendirildi. Bilim Eğitim Kurumları Kurucusu Mustafa Uçar yaptığı değerlendirmede YGS’de YGS-1, YGS-2 ve YGS-6’da il birincileri çıkardıklarını ve bunun gururunu yaşadıklarını kaydetti. “Uzunca bir süreci emeklerimizle filizlendirdik”
EĞİTİM Haberi


Bilim Eğitim Kurumları’nda YGS’de dereceye giren öğrenciler çeyrek altınla ödüllendirildi.

Bilim Eğitim Kurumları Kurucusu Mustafa Uçar yaptığı değerlendirmede YGS’de YGS-1, YGS-2 ve YGS-6’da il birincileri çıkardıklarını ve bunun gururunu yaşadıklarını kaydetti.

“Uzunca bir süreci emeklerimizle filizlendirdik”

“Bugün burada bulunma gayemiz ortak değerlerimizin ürünü olan başarımızı gururla paylaşmaktır” diyen Bilim Eğitim Kurumları Kurucusu Mustafa Uçar, “Uzunca bir süreci emeklerimizle filizlendirdik. Bilim Eğitim Kurumları olarak Afyon adına büyük başarılara imza attık. Burada özverili ve disiplinli çalışmalarıyla haklı sevinç yaşayan Bilim Eğitim Kurumları olarak YGS1, YGS2 sayısal dilimde Afyon birincisi olan öğrencimiz Halil İbrahim Demir’i ve YGS6 eşit ağırlık türünde Afyon birincisi olan Hakan Yalçındağ’ı tebrik ediyoruz. Aynı zamanda Türkiye 1200.’sü olan öğrencimiz Atakan Mıdık öncülüğünde ilk 10 binde yer alan 12 öğrencimize ve bu zorlu süreçte emeklerini esirgemeyen Bilim Eğitim Kurumları öğretmenlerine sonsuz teşekkür ediyorum. Yeni bir maratona giriyoruz. Bundan sonraki süreçte ciddi başarılar gösteren öğrencilerimize ve bu yolda emek veren diğer tüm öğrencilerimize emeklerini başarıyla taçlandırmalarını diliyoruz” şeklinde konuştu.

Ayrıca Bilim Eğitim Kurumları’ndan 68 öğrencinin YGS’de il bazında dereceye girerek ilk sıralarda yer aldıkları açıklandı.

Anneanne ve dede de duygu dolu anlar yaşadılar

Konuşma sonrası dereceye giren öğrenciler çeyrek altınla ödüllendirildi.

Etkinlikte öğrenci yakınları ile öğretmenler de duygu dolu anlar yaşadılar. Konya’dan gelerek etkinlikte hazır bulunan YGS1 ve YGS2’de sayısal birincisi olan Halil İbrahim Demir’in anneanne ve dedesi torunlarıyla gurur duyduklarını kaydederek tüm öğrencilere başarılar dilediler.

 

 

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: İl, birincileri, Bilim, Eğitim, Kurumları’ndan,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı