Haber Detayı
12 Nisan 2016 - Salı 23:17
 
İBRAHİM YURDUNUSEVEN; "KILIÇTAROĞLU'NU ŞİDDETLE KINIYORUZ"
Afyonkarahisar Ak Parti İl Başkanlığı tarafından her hafta Salı günleri gerçekleşen basın toplantısı gazetecilerin yoğun katılımı ile yapıldı.
SİYASET Haberi


Afyonkarahisar Ak Parti İl Başkanlığı tarafından her hafta Salı günleri gerçekleşen basın toplantısı gazetecilerin yoğun katılımı ile yapıldı.

 

Toplantıya Ak Parti  İl Başkanı Av. İbrahim Yurdunuseven, Başkan Yardımcıları Mustafa Ötken ,Hüseyin  Ceylan Uluçay  katıldı.

 

Başkan Yurdunuseven yaptığı açıklamalarda gündeme dair, haftanın konularını basın mensuplarına akatardı.

 

Yaptığı açıklamada Başkan Yurdunseven şu ifadelere yer verdi;

Yurdunseven; Geçen haftanın faliyetlerinden kısaca bahsetmek istiyorum , Sayın Afyonkarahisar Milletvekilimiz Ali Özkaya bey, geçen hafta Cezaevleri tektif evleri Genel Müdür'ü sayın Yavuz Yıldırım ile birlikte, Sandıklı'ya yapılması planlanan Cezaevi projesi için inceleme gezisinde  bulundular, yine geçen hafta Polis teşkilatımızın 171. Kuruluş Yıldönümü nedeni ile bununla ilgili olarak ziyaretlerimizi gerçekleştirdik  ve Parti binamızda Sayın Milletvekilimiz Hatica Özkal hanfendinin katılımı  ile yerel yönetimler toplantısı ve akabinde 68. İl Danışma toplantımızı gerçekleştirdik , sonra Genel Merkezimizin talimatı ile formatlarımız iki defa basına kapalı ve istişare edebildiğimiz bir format olacak ,daha sonra işallah bir basınında katılacağı genişletilmiş toplantıda sizlere bilgi vereceğiz.

 

"KUTLU DOĞUM HAFTASINI KUTLUYORUZ"

Dünyaya teşrifleri ile çok mutlu olduğumuz Peygamber Efendimiz H.Z Muhammet (S.A)'in Kutlu Doğum haftası bu hafta biliyorsunuz ,Tüm müslüman kardeşlerimizin , Tüm Alemi İslamın kutlu doğum haftasını kutluyoruz ,hayırlara vesile olmasını , Barış ve mutluluk getirmesini Cenabı Allah'dan niyaz ediyoruz.

 

"KILIÇTAROĞLU'NU ŞİDDETLE KINIYORUZ"

Geçen hafta biliyorsunuz CHP Genel Başkanı Kılıçtaroğlu , Sayın Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu ile ilgili olarak bir açıklaması oldu, biz bu açıklamayı şiddetle kınıyoruz,normal şartlar altında hangi insan'a sorarsanız sorun ,burda kastedilen şeyin açık ve net olarak bir istismar kokan bir cümle olduğunu söylücektir size ,işte daha sonra Afyon'da olsun diğer yerlerde olsun,bu sözü teyyit etmeye , açıklamaya kalktılar, bir erkeğe söylenmesi ile bir bayan'a söylenmesi bir farkında olması gerekiyor,normal makul bir insanın anlaması kanaatindeyim,burada biz özellikle üstünü vurgulayarak şiddetle kınadığımızı söylüyoruz.Tabi bu arada yine Afyonkarahisar'dan bir Milletvekili'nin söylediği sanki biz istismara sanki bizim,böğle bir algı oluşturmaya çalışıyorlar kanaatindeyim, sanki biz istismara göz yumuyoruz,biz istismara hiç bir şey yapmıyormuşuz; Biz şu inançtayız ne anlamda olursa olsun ,Cinsel anlamda  ne anlamda olursa olsun biz istismara tamamen karşıyız ,öncelikle Dini inancımız gereği istismar yapılırsa gideceğimiz ebedi alemde Allahü teala'nın onlara cezasını vereceğine inanıyoruz ve inanmış insanlarız, bir müslüman olarak bizde bu dünyada istismarcılar için Ceza'sı  ne gerekiyorsa yapacağız , bundan yana herkez emin olsun ,rahat olsun ,hiç bir şekilde hiç bir istismara göz yummamız mümkün değildir, bunu açık ve net olarak söylüyoruz; dedi.

 

"VAADLERİMİZİN %100'ÜNÜ YERİNE GETİRDİK"

Geçen hafta 20 Aralıkta Milletin huzurunu göz önüne alarak çıktığımız yol haritamızı açıklamıştık,daha sonra bu yol haritamızla birlikte üç aylık ve altı aylık hedeflerimiz söz konusu idi,bugünü itibari ile gurula söylüyoruz'ki, söylediğimiz vaad ettiğimiz vaadlerimizin % 100'ünü gerçekleştirdik, reform vaadlerimizinde %70'ini gerçekleştirmişiz ,bunu gururla söylüyoruz, verdiğimiz sözleri yerine getirmenin gururu içersindeyiz ; dedi.

 

"TERÖR'E KARŞI TEK YÜREK OLDUK"

Terör'e karşı Diyarbakır'da tek  yürek olduk, tek yürek ses çıkardık ,birlikteyiz, birlikte olmaya devam edeceğiz ,yine Diyarbakır içinde aynı şeyi söylüyoruz , söz verdik yapıyoruz , biliyorsunuz Sur için ve Diyarbakır için özel bir planlama yapılacak, buradaki tarihi yapı korunarak işallah , deyişik faliyetler devam edecek , gerekli imar çalışmaları burada yapılacaktır, Türkiye bu negatif çabalara rağmen büyüme hedefinden hiç bir şekilde geri adım atmayacaktır ve hedeflerimizi'de tek tek yerine getireceğiz; dedi.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: İBRAHİM, YURDUNUSEVEN;, "KILIÇTAROĞLU'NU, ŞİDDETLE, KINIYORUZ",
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı