Haber Detayı
28 Eylül 2019 - Cumartesi 16:00
 
Hüseyin Sezen “Kapımız ve gönlümüz halkımıza her zaman açık”
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, İl Başkanlığına gelerek kendisi ile görüşmek isteyen vatandaşlar ile bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi
SİYASET Haberi


“Her daim halkımızla iç içe gönül gönüleyiz” diyen Sezen, “Ben halkımızı seviyorum. Halkımıza faydalı olmayı ve onların ile dertlenmeyi seviyorum. Hiç kimseyi ötekileştirmeden çalışıyorum. Kapımız ve gönlümüz halkımıza her zaman açık” ifadelerini kullandı.

 

Yoğun gündemine rağmen kendisi ile görüşmek isteyen vatandaşların randevularına tek tek dönerek İl Başkanlığında kabul eden AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, kendisini ziyarete gelen vatandaşların her biriyle ayrı ayrı görüşme yaparak taleplerini ve önerilerini dinledi, gerekli notları aldı.

 

“Halkımızla iç içe, gönül gönüleyiz”

 

Tüm talepleri hızla çözüme kavuşturacağını kaydeden Sezen, “Haftanın belirli günleri vatandaşlarımızı kabul ediyor, ayrıca vatandaşlarımızın da mahallelerine giderek durumlarını yerinde görerek talep ve önerilerini dinliyoruz, muhabbet ediyoruz, hem-hal oluyoruz. Biz AK Parti’nin neferleri olarak seçimden seçime sahaya inmiyoruz. Her daim halkımızla iç içe gönül gönüleyiz. AK Parti olarak memleket işi gönül işi diyerek çalışıp, tevazu samimiyet ve gayret ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

 

“Bâki kalan bu kubbede hoş bir sadâ imiş”

 

Sezen, “Ben halkımızı seviyorum. Halkımıza faydalı olmayı ve onların ile dertlenmeyi seviyorum. Hiç kimseyi ötekileştirmeden çalışıyorum. Kapımız ve gönlümüz halkımıza her zaman açık. Bu makamlar gelip geçici makamlar. Şairin dediği gibi ‘Bâki kalan bu kubbede hoş bir sadâ imiş.’ Biz de herkesi kucaklayarak siyasi parti, kişi ya da kurum ayrımı yapmadan herkesi dinliyor, her biri için özel olarak sorunun ya da talebin çözümüne dair görüşülmesi gereken kurum ve kişilerle görüşüyoruz. Bu yüzden millet her seçimde bizleri bağrına basıyor ve her seçimde en çok desteği bize veriyor” ifadelerini kullandı. 

Kaynak: (AKH) - Afyon Kent Haber Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Hüseyin, Sezen, “Kapımız, ve, gönlümüz, halkımıza, her, zaman, açık”,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı