Haber Detayı
18 Haziran 2018 - Pazartesi 12:47
 
Hüseyin Sezen “AK Parti’nin alternatifi yok”
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Halkın yoğun ilgisi ile karşılaşan Sezen, “Halk her gittiğimiz yerde bizi bağrına basıyor” dedi.
SİYASET Haberi


24 Haziran seçimlerine bir hafta kalan saha çalışmalarına aralıksız devam eden AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile birlikte Şuhut ve Sinanpaşa İlçeleri ile köy ve kasabaları gezdi.

 

“Hemşehrilerimizle bayramlaştık”

 

Sezen ziyaretlerde yaptığı açıklamada, “Bakanımız Veysel Eroğlu ile birlikte Şuhut ilçesine bağlı Anayurt ve Atlıhisar köylerini ziyaret ederek hemşehrilerimiz ile bayramlaştık. Buradan çıktık Balçıkhisar, Kayabelen ve Güneytepe köylerini ziyaret ederek vatandaşlarımızla bayramlaştık. Daha sonra Mahmut köyü ve Şuhut ilçe merkezinde, Yarışlı ve Efe Köyünde, buradan da Salar ve Değirmenayvalı kasabalarında halkımızla bayramlaştık, müjdeler verdik. Yine aynı gün Sinanpaşa ilçemize bağlı Kılınçaslan, Ahmetpaşa, Sinanpaşa Merkez, Kırka, Küçükhöyük ve Düzağaç kasabalarında bayramlaşma merasimine katıldık” ifadelerini kullandı.

 

“AK Parti’nin alternatifi yok”

 

“Buralarda halkımızın yoğun ilgi ve teveccühü ile karşılaştık” diyen Sezen, “İnanın halkımızı bizi öyle samimi bir şekilde karşıladı ki tabiri caizse bağrına bastı. Bu şu anlama geliyor; AK Parti halkın beklediği, istediği ve sonuna kadar destek verdiği bir partidir. Birileri istediği gibi iftira atsın, istediğini desteksiz sallasın halk tarafından kabul görmüyor. Halk, ‘bugüne dek ne yaptınız da ne yapacaksınız’ diye sorguluyor ve güvenmiyor. Bugün bu ülkede kesinlikle ama kesinlikle AK Parti’nin alternatifi yok. Malum kesim daha iyisini yapacağını vaat etmiyor aksine yıkacağını, satacağını vaat ediyor” şeklinde konuştu.

 

“Ülkemizi birilerine altın tepside sunacaklar”

 

Sezen açıklamasında, “Şehrimizde milliyetçi ve muhafazakar bir çok kardeşimiz var. Bunlar MHP’den İYİ Parti’ye geçti. İYİ Parti ise HDP’ye yani PKK terör örgütünün siyasi uzantısına Kandil’den talimat alan bir partiye destek veriyor. Şimdi soruyorum şehrimizdeki milliyetçi muhafazakarlar bunu görmüyor mu? Görüyor ve kabul ediyorsa burada milliyetçiliği sorgulamak gerek. Bu seçmenler bu durumu nasıl sindirebiliyorlar bunu anmak mümkün değil. Diğer tarafta CHP var. CHP artık Kandil’den talimat alan PKK terör örgütünün siyasi temsilcisi HDP’nin ikizi gibi oldu. "Cumhuriyet Halk Partisi, hayır kurumu değildir. Cumhuriyet Halk Partisi'nin, hiçbir yere verecek emanet oyu yoktur" diyenlerin emanet vekilleri ve her evden bir oyu HDP’ye verecek olmaları tutarsızlıklarını ortaya koymaktadır. Bunların vatandaşlarımıza verecek hiçbir vaadi yoktur. Mevcut projeleri yıkmaktan başka hiçbir işleri olmayacak ve eğer başarılı olurlarsa ki bu çok zor bir ihtimal ülkemizi altın tepside birilerine sunacaklardır” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: Hüseyin, Sezen, “AK, Parti’nin, alternatifi, yok”,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı