Haber Detayı
18 Ocak 2016 - Pazartesi 16:17
 
HÜDAİ KAPLICALARINDAN REKOR GELİR
Sandıklı Belediyemiz ve Sandıklı Hüdai Kaplıcalarımız 2014 ve 2015 senelerini rekor gelirle kapattı.
SAĞLIK Haberi


Sandıklı Belediyesi ve Sandıklı Hüdai Kaplıcalarında 2014 ve 2015 yıllarında yapılan yatırımlar ve değişiklikler semeresini vermeye başladı. Bu yıl sonu düzenlenen gelir grafiğinde Sandıklı Belediyesi ve Sandıklı Hüdai Kaplıcası elde ettiği gelir artışı ile rekor kırdı.

Sandıklı Belediyesinin ve Sandıklı Hüdai Kaplıcasının bu kadar kısa bir sürede bu kadar önemli bir başarıya imza atmasındaki en önemli etkenlerden birisi yaptığı doğru hamleler ile Belediye Başkanımız Mustafa ÇÖL oldu.

Konu hakkında bir açıklama yapan Başkan Mustafa ÇÖL; "Göreve geldiğimiz günden bu güne kadar geçen süre zarfında öncelikli vazifemiz Sandıklı Belediyesini düşmüş olduğu kötü ve zor durumdan kurtarmaktı. Çalışan Personelimizin maaşını ödeyemeyen, esnaflarımıza borcu olan, gelir düzeyi yerlerde sürünen, gider düzeyi ise çok fazla bir Belediye devir aldık. İki sene gibi kısa bir sürede işçilerimize ve esnaflarımıza geçmişten kalan borçları   ödedik. Şimdi ise Sandıklı Belediyesi olarak satan değil alan bir belediyemiz var. Bizler bunları gerçekleştirirken tüm personelimiz ile bir bütün olarak hareket ettik ve siz değerli hemşehrilerimize sunduğumuz verileri yakaladık. Bu başarıda emeği geçen tüm daire amirlerime, personellerime ve bu başarıda bizlere verdiğiniz destekten dolayı siz değerli hemşehrilerimize teşekkür ederim."dedi.

 

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: HÜDAİ, KAPLICALARINDAN, REKOR, GELİR,
Haber Videosu
Yorumlar
İddaa Canlı Skor
Bizim Gazete
Anketler
Afyon'a Raylı sitem yapılmalı mı ?
Anketler
Afjet Afyonspor Ptt ligine çıkarmı ?
Haber Yazılımı