Haber Detayı
02 Haziran 2018 - Cumartesi 11:54
 
HALK MHP KADROLARINI BAĞRINA BASTI
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Milletvekili adayları seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. 6 Milletvekili adayı bir arada seçim çalışması yaparak adeta gövde gösterisi yapıyor.
SİYASET Haberi


24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri için çalışmalarını hızlandıran MHP Afyonkarahisar Milletvekili adayları Mehmet Taytak, Prof. Dr. Turan Civelek, Muharrem Günay, Dr. Ersan Özgür, İsmail Karnıbüyük ve İbrahim Aksu, Hocalar ilçesinden start verdiler. Kızılören, Dinar ve Sandıklı ilçeleri ile çalışmalarını sürdüren Milletvekili adaylarına İl Başkanı Mehmet Kocacan, il yönetim kurulu üyeleri ile teşkilat mensupları eşlik etti. MHP Milletvekili adayları gittikleri yer yerde kalabalık bir konvoyla karşılandılar. Milletvekilli adayları sağanak yağmura aldırış etmeden ziyaretlerini sürdürdü.

 

“MHP’NİN YÜKSELİŞİ DEVAM EDİYOR”

Seçim ziyaretleri kapsamında ilçe ve beldelerde yaptıkları çalışmalarda MHP kadrolarını halkın bağrına bastığını vurgulayan Milletvekili adayı Mehmet Taytak, MHP'nin yükselişinin devam ettiğini dile getirdi. MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye halkın desteğinin yoğun olduğunu anlatan Taytak, "Bu günde seçim çalışmamıza Hocalar ilçemizden başlayarak, Kızılören, Dinar ve Sandıklı ile devam etti. Halkımız bizleri bağrına bastı. Yoğun bir ilgi vardı. Bu ilgi partimize olan alakanın ne kadar arttığını gösterir. 6 Milletvekili adayı olarak ilçe, belde ve köylerimizi dolaşıyoruz. Dolaşmaya da devam edeceğiz. Yolda karşılaştığımız, ziyaret ettiğimiz hanımefendiler, beyefendiler hepsi çok sıcak ve samimi duygularla Milliyetçi Hareket Partisini desteklediklerini ifade ettiler. Ayrıca MHP’nin bu ülke için çok önemli bir parti olduğunu ve ülkenin teminatı olduğunu dile getirdiler. Halkımız bizi kucaklıyor, biz bundan çok mutluyuz. İnşallah bunu başaracağız. Biz 6 milletvekilinin 6’sınıda talibiz. Fakat milletimizin desteği ve Allah’ımızın müsaadesiyle ne kadar milletvekili olursa ona razıyız” dedi.

 

“PARTİMİZE OLAN TEVECCÜH HER GEÇEN GÜN ARTIYOR”

 

MHP'nin akademisyen Milletvekili adayı Prof. Dr. Turan Civelek, seçim çalışmalarında milletin samimiyetini gördüğünü ve partilerine olan teveccühün her geçen gün artarak devam ettiğini vurguladı. Civelek, "Millet geleceğine sahip çıkıyor. Devlet beyi takdir ettiğini açıkca vurguluyor. Desteğinin partimize olduğunu meydanları doldurarak gösteriyor. Her gittiğimiz yer de milletimiz önce gönlünü sonra ise kapısını bizlere açıyor. Seçim çalışmalarımızın son 5 gününde milletimizle kucaklaştık. Belki de 10 bin den fazla hemşerimizin elini sıktık ve derdini dinledik. Gördüğümüz şudur ki Millet devlet diyor, millet MHP diyor" dedi.

 

 

 

 

 

“24 HAZİRAN BASİT BİR MİLLETVEKİLİ SEÇİMİ DEĞİL”

24 Haziran seçimlerinin basit bir milletvekili seçimi olmadığını vurgulayan Milletvekili adayı Muharrem Günay, "Ben her zaman şunu söylüyorum. Biz ülkücüler, biz Türk milliyetçileri Türk milletini karşılıksız seven fikrin, canımız ve malımız her şeyimiz dahil her türlüğü varlığımızı milletimize ve bayrağımıza karşılıksız veren bir fikrin temsilcileriyiz. Bu uğurda canımız feda olsun. Yeter ki Türk milleti payidar olsun ve ezanlarımız susmasın, bayrağımız inmesin. Biz böyle düşündük ve 24 Haziran seçimlerine de bu pencereden bakıyoruz. 24 Haziran basit bir milletvekili seçimi değil. Biz 24 Haziran'ı zaferle taçlandırmalıyız ki 15 Temmuz'a geri dönmeyelim. 15 Temmuz'a geri dönersek vermiş olduğumuz onca mücadele de şehit olmuş ve gazi olmuş insanların vebali omuzlarımız üzerinden kalmaz. Türk milletine güveniyoruz. Türk milleti ferasetli bir millettir" dedi.

 

“HALKIMIZ TEVECCÜH EDİYOR VE MHP DİYOR”

MHP olarak seçimlere çok önceden hazırlandıklarını ifade eden Milletvekili adayı Dr. Ersan Özgür, "Seçim hazırlıklarımızı yaptık ve bu günde yollara düştük. Seçim çalışmalarımıza Emirdağ ilçemizden yola çıktık. Gittiğimiz ilçelerde büyük mitingler yaptık. Halkımız teveccüh ediyor ve MHP diyor. Bu seçimlerde Allah'ın izni ile rüzgar bizimledir. Milliyetçilik ruhu işlemiş milletimiz bizimle birlikte beraber seçimlerde partimizi en yüksek oyla iktidara taşımak için yollara düşüyoruz. Bu günde Hocalar ilçesinden başladığımız seçim çalışmamıza Kızılören, Dinar ve sandıklı ilçelerimizde sürdürdük. Vatandaşlarımıza ülkemiz üzerinde oynanan oyunları anlatıyoruz ve bu oyunları milletimizle birlikte bozacağımızı anlatıyoruz"

 

“ÇALIŞMALARIMIZ COŞKULU BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR”

MHP'nin en genç milletvekili adaylarından birisi olan İsmail Karnıbüyük, halkın partilerine ve Genel Başkanları Devlet Bahçeli'ye karşı gösterdiği teveccühün her geçen gün arttığını vurguladı. Karnıbüyük şöyle konuştu; "Halkımızla bir araya geliyoruz seçim çalışmalarımızda. Çalışmalarımız coşkulu bir şekilde devam ediyor. Kalabalık bir konvoyla karşılanıyoruz. Halkımızın partimize ve Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'ye yoğun bir teveccüh gösteriyorlar. Bizlerde bu teveccühe layık olmak için elimizden gelenin fazlasını yapmaya hazırız."

 

“3 HİLAL AFYONA DAMGASINI VURACAK”

Milletvekili adayı İbrahim Aksu, usanmadan ve yorulmadan devletin ve milletin bekası için çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Seçim çalışmalarına ilçeler ile devam ettiklerini dile getiren Aksu, "Milletimizin büyük bir teveccühü var. Devlet beyin dik duruşuna karşı milletimiz bizi bekliyor. Hocalar, Kızılören, Dinar ve Sandıklı ilçelerimizde halkımızın yoğun coşkusu ile karşılandık. Seçim çalışmalarımız iyi gidiyor. Allah utandırmasın. Milliyetçi Hareket Partimizi meclise istediğimiz sayıda sokacağız. Özellikle vurgulamak isterim ki her parti kendi vekil sayısını çıkartıyor. Gerçek milletvekili sayısı seçim günü akşam Allah'ın izni ile 3 hilallerle Afyon'a yazılacak" dedi. MHP'li Milletvekili adayları ziyaretlerine gün boyu devam ettiler.

Kaynak: Editör: Afyon Kent Haber
 
Etiketler: HALK, MHP, KADROLARINI, BAĞRINA, BASTI,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Diğer Haberler
RAMAZAN AKGÖZ "RANTİYEYE DEĞİL EMEKLİYE"
AFYON SAADET PARTİSİ EMİRDAĞ BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ
Mehmet Zeybek “ÇALIŞIP KANACAĞIZ”
Yurdunuseven “Teröristle oyları bir olacak”
Safa Şenel "Esnafın Hakkını Arıyoruz"
Hüseyin Sezen “AK Parti’nin alternatifi yok”
Hüseyin Sezen “Siyasi temsilcileri de bu saldırının failleridir”
“Mazlumların umudu olmaya devam edeceğiz”
GÜLTEKİN UYSAL, KİMİN BEKA SORUNU VAR BİLİYORUZ
Şuhut Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Tanıtım ve Medya Başkanı Bayram Mesajı
İbrahim Yurdunuseven “Ramazan birlikteliğin pekişmesidir”
Hüseyin Sezen “Mazlumlara el uzatmak Müslüman olarak görevimizdir”
Milletvekili Hatice Özkal, Ramazan Bayramı mesajı yayınladı
HER HANEYE 1000 TL AİLE MAAŞI
UYSAL "ÜLKEMİZDEKİ KUTUPLAŞTIRMAYI KALDIRACAĞIZ"
Yundunuseven ; “Bir yanda hızlı tren, diğer yanda kara tren…”
SAFA ŞENEL VE HALİT KUŞ SULTANDAĞI'NDA VATANDAŞLA BULUŞTU.
Hatice Dudu Özkal, Fransa'da seçim çalışmalarını sürdürüyor
MEHMET ZEYBEK “24 HAZİRAN’DA DESTEĞİNİZİ TALEP EDİYORUZ”
Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti
SAADET PARTİSİ AFYON MİLLETVEKİLLERİ ADAY TANITIM PROGRAMI YAPILDI
“Kadir Gecesi tüm Müslümanların kurtuluşuna vesile olsun”
GÜLTEKİN UYSAL "İNSANLARIMIZDA MÜTHİŞ BİR HASRET VAR"
Okşan Ulusoy Efe “BU İKTİDARI KADINLARIMIZ GETİRDİ, KADINLARIMIZ GÖTÜRECEK”
Şuhut Ak Parti İlçe Kadın Kolları çalışmalarını hızlandırdı
"SEÇİM GÜVENLİĞİ İLE İLGİLİ ENDİŞE TAŞIYORUZ"
Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar Sanayi Esnafı ile birlikte
Gültekin Uysal seçim çalışmaları kapsamında Gebeceler'de
Recep Tayyip Erdoğan, Külliye’deki inşaat çalışmalarını inceledi
Gültekin UYSAL , Esnafların derdini dinledi
Eroğlu; Eskişehir’deki toplu temel atma törenine katıldı
Taytak, teveccühten son derece memnun kaldı
İddaa Canlı Skor
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Anketler
Afyonkarahisar'da yaşamaktan mutlu musunuz?
Puan Durumu
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
1
Galatasaray
75
0
7
3
24
34
2
Fenerbahçe
72
0
4
9
21
34
3
Medipol Başakşehir
72
0
6
6
22
34
4
Beşiktaş
71
0
5
8
21
34
5
Trabzonspor
55
0
9
10
15
34
6
Göztepe
49
0
11
10
13
34
7
Demir Grup Sivasspor
49
0
13
7
14
34
8
Kasımpaşa
46
0
14
7
13
34
9
Kayserispor
44
0
14
8
12
34
10
Evkur Yeni Malatyaspor
43
0
13
10
11
34
11
Teleset Mob. Akhisarspor
42
0
14
9
11
34
12
Aytemiz Alanyaspor
40
0
16
7
11
34
13
Bursaspor
39
0
17
6
11
34
14
Antalyaspor
38
0
16
8
10
34
15
Atiker Konyaspor
36
0
16
9
9
34
16
Osmanlıspor FK
33
0
17
9
8
34
17
Gençlerbirliği
33
0
17
9
8
34
18
Kardemir Karabükspor
12
0
28
3
3
34
Özlü Sözler
İlim irfan mürşittir karanlıkları boğar. İnsanları cehalet, gaflet bunaltıp boğar…


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Arşiv
Alexa
Haber Yazılımı